reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

bluzeczkę jak jej zakładam, to tak sobie gładzi rękawki. :-)

ha ha ha! fajnie to musi wyglądać! moja wczoraj się sama myła... wzięła mydło i zaczęła brzuch sobie mydlić... szkoda tylko, że potem chciała je zjeść...
a ciuszki to tam fajne macie. właśnie widziałam polarek, który Jola zamówiła i też śliczny jest!
 
reklama
Jolu polarki śliczne!!!pięknie dziewczynki będą w nich wyglądać:tak:
No to i my się przyczynimy troszke do ożywienia wątku:-)to weekendowe zakupki w H&M i C&A ,wczoraj też kupiłam Niki troszke ciuszków ale właśnie się suszą.
 

Załączniki

  • IMGP5834blu5.jpg
    IMGP5834blu5.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 114
  • IMGP5835blu3.jpg
    IMGP5835blu3.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 119
  • IMGP5836blu2.jpg
    IMGP5836blu2.jpg
    41,6 KB · Wyświetleń: 115
  • IMGP5837ca.jpg
    IMGP5837ca.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 117
  • IMGP5842blu.jpg
    IMGP5842blu.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 116
  • IMGP5849sweterek.jpg
    IMGP5849sweterek.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 113
  • IMGP5839bodziak5.jpg
    IMGP5839bodziak5.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 120
  • IMGP5840bodziak3.jpg
    IMGP5840bodziak3.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 111
  • IMGP5841bodziak2.jpg
    IMGP5841bodziak2.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 110
  • IMGP5838bodziak6.jpg
    IMGP5838bodziak6.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 105
Cd.
 

Załączniki

  • IMGP5843pizama.jpg
    IMGP5843pizama.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 118
  • IMGP5844legin.jpg
    IMGP5844legin.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 115
  • IMGP5845kitty.jpg
    IMGP5845kitty.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 108
  • IMGP5846gacie.jpg
    IMGP5846gacie.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 114
  • IMGP5847gacie2.jpg
    IMGP5847gacie2.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 106
  • IMGP5848bodziak.jpg
    IMGP5848bodziak.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 112
  • IMGP5851czapa.jpg
    IMGP5851czapa.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 114
  • IMGP5854czapa2.jpg
    IMGP5854czapa2.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 110
Aga, ty to normalnie chyba pod Szczęśliwą Gwiazdą się urodziłaś cooo? ;-):-) gdzie się nie obrócisz tam Cię zasypują ciuszkami "zagramanicznymi" :-D:-D

m&m, kostium kąpielowy dla Mai jest boooski :tak:

mamo Niki, hihi widzę że jak u Agi różem zawiało - tak u Ciebie fioletkiem? ;-) a może się zamieńcie ciuszkami? ;-):rofl2: a tak serio to mi się baaardzo podobają fioletowe ciuszki dla dziewczynek (nie tylko dla tych młodszych, ale dla tych starszych - czyt. mamusiek ;-) - też :tak:). A powiedz mi ty Niki kładziesz spać w takiej normalnej pidżamie jak dla starszaków? bo Marcel śpi w bodziakach/pajacach w zależności od temperatury :tak: i fajne są te rzeczy na zimę z kolekcji Hello Kitty :tak:
 
Barmanko-od jakiegoś czasu kłade Niki już w takiej normalnej pidżamie,ale w śpiochach tzn.pajacach też śpi ,bo jak narazie udało mi si,e tylko dwie takie w jej rozmiaże pidżamy dostać.Teraz właśnie tą w C&A udało mi się dostać z flaneli, chciałam właśnie taką cieplejszą na chłodniejsze dni.A ciuszki fioletowe bo mamusia bardzo lubi kolor fioletowy:tak:kiedyś była mania na każdy odcień niebieskiego ,a jakieś 2lata mania z fioletem:tak::-)Generalnie jakoś wszędzie do okoła zawiewa fioletem:-)Wczoraj np,byłam u kumpeli i mieli pokoje świeżo pomlaowane w odcieniach fioletu:-):tak:
 
A powiedzcie mi moje drogie czy jesteście już na etapie kupowania kurtki zimowej (a może już macie i tylko ja do tyłu...) No i tu mam mały problem. Kurtka czy kombinezon??? Co kupujecie? Co radzicie?
 
Ja radze spodnie na szelkach bo zakrywają plecki i do tego kurtka. Spodnie zazwyczaj szybciej się brudzą więc można je wyprać bez konieczności prania kurtki. Kombinezon nie praktyczny np.podczas dłuższej jazdy samochodem. Kurtkę ściągniesz a na dół nie musisz zakładać grubszych spodni tylko takie w których dziecko się nie zgrzeje.Niestety przy kombinezonie nie pokombinujesz .Starszak miał kombinezon i przeleżał całą zimę w szafie bo po pierwsze za nic nie chciał się w niego ubierać a po drugie wyglądał mało ciekawie. Do kompletu spodnie i kurtka dokupiłam dodatkowe spodnie i starczyło to na cały sezon zimowy.
 
marzenka to i ja sie odezwę (swoją drogą znów powstanę z grobu :D)
My wczoraj chcieliśmy kupić kombinezon dwuczęściowy. Czyli spodnie i kurtkę. Jechaliśmy do mojej koleżanki, która została mamą 31 lipca. Po drodze napisałam jej sms'a, że zajedziemy do Wola Parku popatrzeć za kurtką dla Julii, a ona do mnie: "Tomek (mąż) kupił w 5-10-15 kurteczkę dla Julki!" A mi kopara opadła. Kurtka bardzo ładna, ciepła, co prawda różowa, ale mnie się podoba. Pozostało nam tylko kupić czapeczkę i tak zrobiliśmy. W H&M znalazłam śliczną brązową z różyczką, więc idealnie zgrywa się z prezetową kurtką. Tylko teraz mam problem... Czy można gdzieś kupić same spodnie? Tylko oczywiście chodzi mi o takie grube, na zimę.

No, a jak u Was z butami? Ja myślałam o jakich wyższych, ale zastanawiam się czy to dobre dla takiego malucha? Nie będzie przeszkadzać, że tak sztywno? Julka jeszcze nie miała butów powyżej kostki....


monika a gdzie byś dokupiła takie spodnie? Jakiś sportowy sklep pewnie? I spodnie bardziej pod kątem narciarstwa sprzedają oddzielnie. Ja wczoraj nie widziałam samych spodni, jeżeli 2-częsciowe kombinezony, to tylko w całości.

Jula dała zrbić fotkę, więc się chwalimy :-)
 

Załączniki

  • czapa2.jpg
    czapa2.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 142
  • czapa.jpg
    czapa.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 137
  • czapa3.jpg
    czapa3.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 143
Ostatnia edycja:
Spodnie można dokupic na zwykłym bazarku. Buty starszak miał za kostkę i Tomek też takie będzie miał kupione. Nasze maluchy w tym roku będą bardziej aktywne zimą wiec jak znalazł.W wyzszych butach mogą biegac po sniegu i nie będą zaraz mokre w środku .

Masz gdzieś koło siebie sklepy PEPCO? Wydaje mi się,że widziałam w ich gazetce ocieplane spodenki na szelkach plus bluzeczka za około 30 złoty.


http://www.pepco.pl/a/gazetka -4 strona

Ja czasami zachodze do tego sklepu bo mają tanie ciuszki. Tomkowi kupiłam tam ostatnio bluzeczki na długi rękaw za 5 zł.Do chodzenia po domu jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pamiętam, że już kiedyś szukałam tego sklepu i nie ma u nas... :( ale bardzo dziękuję za chęć pomocy.

W mojej okolicy nie bardzo z tymi sklepami. Najwyżej do Wa-wy możemy jechać. Tak zostaje ciucholand koło domu, a tam czasem ceny po dostawie mają z kosmosu! Chociaż nie powiem, bo mamy kilka fajnych ubranek za bezcen.
Nie jestem mobilna, więc mogę tak daleko poruszać się, jak dojadę wózkiem :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry