reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

Ja nie chce nikogo urazić ale również myśle że to jest wiara w zabobony, to samo co wrużby i inne które są ciężkim grzechem. Strasznie mnie denerwóje moja babcia i ciotki które latają do kościoła a wygadują takie głupoty i nie sądze żeby miało to jaki kolwiek związek z tym co się wydaży. Co ma być to będzie a ludzie opowiadający o przypadkach kiedy to przesądy się sprawdziły nie biorą pod uwage zbiegu okoliczności i tego że nie które żeczy są nie uniknione a my nie mamy na nie wpływu.

co ma byc to bedzie...
 
reklama
Wybaczcie.... nie chciałam nikogo urazić, ale nie stać mnie na takie optymistyczne nastawienie....choć bardzo bym chciała, codziennie boję się co przyniesie jutro
 
madziu ja się cieszę.... ale czasem czarne myśli przycodzą i nie chcą odejść, ale ten wątek jest na inny temat...
nadal nic nie kupiłam, mam malutki kaftanik i spodenki, które zakupiłam w kwietniu... tak symbolicznie
 
ja na razie tylko ogladam, i zastanawiam sie co kupic, a z czym mozna poczekac. W sumie to moje pierwsze dziecko i nie mam zadnego zestawu:), ale znajomi juz powiedzieli ze szykuja wyprawke, wiec musze sie podowiadywac co kupia zeby nie bylo podwojnie:)ale zakupy mysle ze tak w okolicach marca-kwietnia, a wiekszosc przez neta
 
ja duzo rzeczy kupiłam w pierwszej ciąży przez internet np podgrzewacz kupiłam na allegro o 40 zł taniej niż w sklepie tak samo laktator kupiłam taniej o 60 zł nowy na gwarancji. Pościel itp sporo rzeczy jest tańszych na allegro niż w sklepach
 
reklama
tez zauwazyłam ze tansze nowe rzeczy sa na allegro. do sklepow moze sie wybiore poogladac podotykac, zeby ne kupowac kota w worku, a pewnie kupie na allegro, bo czesto sa to takie same rzeczy
 
Do góry