reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Tak, to prawda:tak:Z tymi pierworodnymi to tak jest:-)
Dzisiaj bylam ogladac kolyski dla malej ale wszystkie byly niechustajace:-DTzn takie kosze tak pieknie przystrojone normalnie super. Ale ja chce chustajaca;-)
 
reklama
znachorka super zakupki :tak::tak:
Ilonaa znam tą książkę...w Anglii jest ona prawie w każdym sklepie z dziecięcymi rzeczami. Są specjalne pojemniczki...zestawy do karmienia które ta pani poleca....:) Fajna sprawa faktycznie, jeśli ktoś chce gotować...
Ja też mam zamiar gotować małej. Filip był na słoiczkach i niejadek z niego straszny...mam cichą nadzieję że z malutką będzie inaczej.

A ja dziś zakupiłam kołyskę :tak: jutro lub pojutrze ją odbiorę....już się doczekać nie mogę :-D...

Jeszcze trochę do tego lutego...ahhh....:sorry: doczekać się nie mogę!!!
 
reklama
To i ja się pochwlę kilkoma ciuszkami, które zakupiłam dla małej
 

Załączniki

  • IMGP4961.jpg
    IMGP4961.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 39
  • IMGP4960.jpg
    IMGP4960.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 39
  • IMGP4959.jpg
    IMGP4959.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 34
  • IMGP4962.jpg
    IMGP4962.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 39
Do góry