reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
Kochana poszukaj może jakichś ciuszków ciążowych :-) Ja bardzo niedługo będę musiała sobie nabyć spodnie... A Wy ??
 
"Aniołek mamusi" jest super :-) I kolorki fajne, najbardziej mi się podobają zielone.
Co do wózków: pamiętam jakieś tam dyskusje z czasów poprzedniej ciąży - ludzie wtedy dość negatywnie oceniali wózki z zapinanymi fotelikami samochodowymi: że to jakieś niestabilne, mało wygodne i w ogóle się potem tej opcji nie używa - warto przemyśleć. Natomiast ja sama mam obsesję na punkcie fotelików i bezpieczeństwa jakie dają - dziewczyny myślcie o tym, ile fotelik ma gwiazdek w crash testach, a nie jaki ma kolor. Piszę to z doświadczenia mamy, której dziecko przeżyło bardzo poważny wypadek samochodowy i któremu życie uratował fotelik. I do końca życia będę sobie zadawać pytanie: czy gdyby ten fotelik był lepszy, to czy nie uchroniłby też przed wstrząsem mózgu, który młody jednak zaliczył. Wiem, że straszę, ale to naprawdę są ważne rzeczy.
An
 
A ja mam wózek z dopinanym fotelikiem i szczerze mówiąc gdyby nie to to młody od maja do września na spacery by nie chodził. W gondoli się darł jakby go ze skóry obdzeirali, a w foteliku siedział zadowolony bo wszystko widział. Janek mało sypiał, a na spacerach wcale bo chciał wszystko obejrzeć więc u nas fotelik był idealny.
 
Ja już kupiłam sobie spodnie !!! :D płócienne khaki ze ściągaczem zamiast normalnego paska , troche w nich pochodze , są za kolano , ale do kozaczków tez będą pasowały :) Ale macie racje dziewczyny , zakupy kuszą . Wraz z przyszłą babcią czyli moja mamą juz rozglądamy sie za wózkami . Oczywiście wybór padł na 3 w jednym . A mój narzeczony niemal płacze i pyta czy bedzie musiał przez nastepne 7 miesiecy słuchac codziennie jaki wózek znalazłysmy :D ?No cóż jako iż jest to moja pierwsza ciąża , zreszta jka wielu z was tutaj , wiecie co to pierwszy szal radości :D wszystkiego chciałoby sie spróbowac już !!! :)
 
Dziewczynki a ja nie wytrzymałam i kupiłam dzisiaj spiszki z bluzeczką, cudowne ale na 62 bo nie było mniejszych, ale są takie słodkie, jak bede miała chwile to wkleje, wiecej to szczerze mowiac nie ma za bardzo co kupowac, najpierw trzeba poczekac az bedzie znana płec bo jednak juz te najmniejsze rozmiary sa bardziej zróznicowane i dla chłoca i dla dziewczynki a z takich neutralnych ciezko cos wybrac, ale moje sa białe wiec beda pasować, i kupiłam sobie spódnice ciążową i bluzeczke, spodni tez sie naprzymierzałam ale ze ja ogolnie nie znosze spodni i bardzo ciezko mi je dobrac bo mam pulniutke uda i zawsze mi sier cos nie podoba, wiec zakup spodni odkładam na pozniej, a zreszta chyba zamówie na allegro bo szczerze to nic mnie nie zachwyciło, a moja sasiadka kupiła superowe na allegro, a tak wogole to niw iem czy was tez ale mnie obecne spodnie juz cisną w pasie i tu w okolicach zamka, choc brzuszka nie widac jako tako :)
 
Kochane ja narazie nic nie kupuję i nic nie oglądam...w poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk, więc teraz czekamy na serduszko:-) wiem, że możecie myśleć inaczej, ale my wolimy poczekać:tak: szukaniem wózka zajmuje się Mężuś, bo to w końcu cztery kółka i on to zrobi najlepiej, wtedy wyszukał superaśny wózek:-) a ja narazie kupuję ciuszki, ale dla córeczki kumpeli, która ma niecałe 3 miesiące:-) ale jak tylko się skuszę i coś kupię to Wam powiem:-)
 
reklama
Ja na razie tez sie wstrzymuje i z ciuszkami dla dzidziusia i z ciuszkami ciazowymi dla mnie i z wozkami... jakos na razie nie uwazam zebym musiala juz kupowac ciazowe spodnie, moze za 2,3 miesiace.. jakos wole chodzic w moich dotychczasowych rzeczach i poprostu spodnie na gumke zapiac, te ciazowe jakos do mnie nie przemawiaja na razie mi sie wydaje,ze sa takie kiczowate, moja kolezanka w 6 mscu teraz przyszla to mowi,ze jest zalamana bo nic nie ma w tych sklepach ciazowych - nic ladnego... wiec ja jak najdluzej moge chodze w moich dotychczasowych zreczach, a pozniej spodnie moze w sklepch dla kobiet w ciazy a reszte w normalnych sklepavch tylko porpostu o rozmiar wieksze bluzki na brzuszek.

CO do ciuszkow to czekam na pewno do 6tego miesaca ja jakas taka przesadna jestem i wole nie zapeszac a poza tym najpierw musze zajac sie mieszkanie i zdecydowac gdzie bedziemy mieszkac,,, pokoik urzadzic itd.

Wozek to mysle ze dopiero w 7 mscu... zreszta sama nie wiem jak to bedzie wygladalo :-p tak naprawde. tak przypuszczam...
 
Do góry