reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
noo kochana to Ty już gotowa:tak: a śpiworek nie wydaje mi się drogi, tzn nie wiem po ile są, ale ten za taką cenę wydaje mi się super zakupem bo jest naprawdę sliczny:tak:
mało Ci brakuje:tak:

Poleciałam na to ze jest taki śliczny własnie ;P
Pozostalo nam pranie i prasowanie z najwazniejszych czynnosci.
A jak pójdziemy do szpitala to M posklada łóżeczko i wózek bo wszystko w kartonach.

Niewiem moze sie nie znam ale nie wydaje mi sie ze to jest spiworek do spania, bo takie spiworki do spania nie sa z kapturami, i na zdjeciu wydaje sie dosc gruby. No niewiem moze sie myle.

mi się wydaje, że śpiworek jest wtedy, jak nóżki są zakryte... fakt najczęściej ramionka są gołe, ale może to jest jakaś wersja zimowa? :confused:

No tak spiworek ma nozki zakryte ale nie wszystkie spiworki sa do spania :-) A co do ramionek to tez sa spiworki do spania z rekawkami. Tylko mnie dziwi to ze spiworek do spania a ma kaptur :confused: No ale moze takie robia niewiem

to może to jest właśnie jakiś do przenoszenia albo do spania w wózku czy coś? bo w domu to faktycznie raczej niewygodnie z tym kapturkiem:tak:
Ogólnie śpiworek jest super ;) Do czego posłuży to sie okaze ;)

Zaapsorbowana zakupami w sklepach zapomnialam jeszcze o paczce

wczoraj przyszły staniki do karmienia

2szt=BIAŁY+BIAŁYstanik do karmienia 90E bawełna (889315957) - Aukcje internetowe Allegro

i koszula do tego samego celu ;)

Ekskluzywna koszula dla karmiacej CZERWONA XL(44) (878136162) - Aukcje internetowe Allegro
 
Wiesz chciałabym, ale niestety ciężko znaleźć czasem coś fajnego, a poza tym czasem jest o wiele droższe:wściekła/y: a, że lubię tygryska to też może być:-D

a ja lubię sówki:confused::-D:-D:-D

A to się dobrałyście :-)
Możecie się wymieniać rzeczmi: Sówki za Tygryski :-D


Ogólnie śpiworek jest super ;) Do czego posłuży to sie okaze ;)

No właśnie, ważne że się przyda i nie będzie lażał odłogiem. A czy do spania, czy na spacer do wózka, to już najmniej ważne :-)



hej chyba Kameleon ma taką???:confused:

No właśnie mam takie dwie: czerwoną i pomarańczową. Są super :-D


to dobrze ze po miescie sie nich nie bryka bo bysmy sie jeszcze spotkały :-p

A niby dlaczego nie? Fajny pomysł. Na lato byłyby jak znalazł :-D;-)
Założymy klub mam karmiących i będziemy małymi grupami biegać w koszulkach po mieście ;-);-);-)


No, a poniżej zdjęcia karocy dla Mojej Księżniczki :-)
Brakuje jeszcze tablicy rejestracyjnej z datą urodzenia, którą zamówię, jak Mała będzie już na świecie:
Tabliczka z imieniem dziecka na wózek 40x8,7 STAL (866992189) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • IMG_4507.jpg
    IMG_4507.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 127
  • IMG_4508.jpg
    IMG_4508.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 116
  • IMG_4510.jpg
    IMG_4510.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 122
Natalia wózek śliczny ;)
Mojemu M by sie spodobał bo ma zielone elementy ;)
A nasz na moje życzenie jest czerwony :)
http://dino.sklep.pl/nowy/images/wozki_z_gond/xq_spac_gond_citi_s.jpg
podobny do tego
znaczy z tej firmy i taki model ale jakas tam wersja limitowana czy cos takiego
bo np fotelik ma daszek a wózek skórzaną kierownice ;P
Znajomi wygrali go w konkursie z gazety a ze dla siebie juz mieli to nam go sprzedali
 
reklama
Do góry