reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

ggosia w styczniu będą wyprzedaże,ale zimowe. A teraz mozna kupić letnie ciuszki na całe lato. Tylko wiadomo,że trzeba w większym rozmiarze. Mnie kilka kolezanek obiecało trochę ciuszków i chyba tak naprawdę nie muszę nic kupowac. Ale oprzeć się nie umiem:-D
 
reklama
Córcię przełozyłam do spacerówki jak miała chyba 9 miesięcy i czasem na dłuzszych spacerach nadal z niej korzystamy. Dla mnie ważne,żeby taki 9- miesięczny brzdąc mógł ze spacerówki korzystać- tzn, żeby rozkładała się na płasko do spania i żeby była bezpieczna. Niektóre spacerówki są dla co najmniej rocznych dzieci i np. nie mają pałąka którego dziecko się może trzymać. A w gondoli takie dziecko się już nie zmieści.
Muszę powiedzieć, że bardzo długo jeździła w gondoli. Ja mam synka ze stycznia i na przełomie czerwca i lipca już miał spacerówkę bo nie było mowy żeby leżał w gondoli:no: Po synku mam też trochę ciuchów, ale pożyczałam koleżankom i nie wszystkie do mnie wróciły. Poza tym chcia.łabym żeby Maleństwo też miało coś nowego :-p
 
Muszę powiedzieć, że bardzo długo jeździła w gondoli. Ja mam synka ze stycznia i na przełomie czerwca i lipca już miał spacerówkę bo nie było mowy żeby leżał w gondoli:no: Po synku mam też trochę ciuchów, ale pożyczałam koleżankom i nie wszystkie do mnie wróciły. Poza tym chcia.łabym żeby Maleństwo też miało coś nowego :-p

Źle to napisałam. Miałam wózek dwufunkcyjny , ale nie z taką typową gondolą. Po wyciągnięciu wkładki dla niemowląt (nosidła) było tam bardzo dużo miejsca, bo była to już spacerówka, tylko rozłożona na płasko. Jak córka miała 9 miesięcy kupiłam typową, lżejszą spacerówkę. Mieszkałam wtedy w bloku i nie miałam sił wnosić wózka ,który ważył prawie 15 kg.
Tym razem kupię x-landera i myślę ,że do tej spacerówki można półroczne dziecko włożyć. Ma dużo zabezpieczeń dla takich maluchów. Widziałam ostatnio w sklepie jak pani (chyba babcia) kupowała pierwszą spacerówkę dla kilkumiesięcznego malucha i wybrała taką, która miala tylko jedną pozycję- mniej więcej taką jak ma fotelik samochodowy:baffled:
 
Źle to napisałam. Miałam wózek dwufunkcyjny , ale nie z taką typową gondolą. Po wyciągnięciu wkładki dla niemowląt (nosidła) było tam bardzo dużo miejsca, bo była to już spacerówka, tylko rozłożona na płasko. Jak córka miała 9 miesięcy kupiłam typową, lżejszą spacerówkę. Mieszkałam wtedy w bloku i nie miałam sił wnosić wózka ,który ważył prawie 15 kg.
Tym razem kupię x-landera i myślę ,że do tej spacerówki można półroczne dziecko włożyć. Ma dużo zabezpieczeń dla takich maluchów. Widziałam ostatnio w sklepie jak pani (chyba babcia) kupowała pierwszą spacerówkę dla kilkumiesięcznego malucha i wybrała taką, która miala tylko jedną pozycję- mniej więcej taką jak ma fotelik samochodowy:baffled:
Ja mam właśnie x-landera po synku, więc nie kupuję teraz nowego wózka.
 
Źle to napisałam. Miałam wózek dwufunkcyjny , ale nie z taką typową gondolą. Po wyciągnięciu wkładki dla niemowląt (nosidła) było tam bardzo dużo miejsca, bo była to już spacerówka, tylko rozłożona na płasko. Jak córka miała 9 miesięcy kupiłam typową, lżejszą spacerówkę. Mieszkałam wtedy w bloku i nie miałam sił wnosić wózka ,który ważył prawie 15 kg.
Tym razem kupię x-landera i myślę ,że do tej spacerówki można półroczne dziecko włożyć. Ma dużo zabezpieczeń dla takich maluchów. Widziałam ostatnio w sklepie jak pani (chyba babcia) kupowała pierwszą spacerówkę dla kilkumiesięcznego malucha i wybrała taką, która miala tylko jedną pozycję- mniej więcej taką jak ma fotelik samochodowy:baffled:

i wszystko jasne :-D Teraz rozumiem dlaczego 9 miesięcy jeździła w takiej karecie ;-) A ja po synku już nie mam wóziorka. Ale może to i lepiej :-)
 
Ja mam właśnie x-landera po synku, więc nie kupuję teraz nowego wózka.

Jaki masz model? Mnie podoba się xa i xt. Tylko zastanawiam się dlaczego jest między nimi taka różnica cenowa. Są poza ilością kół identyczne. A różnica w cenie między 4 kółkami a trzema to około 400 zł.

i wszystko jasne :-D Teraz rozumiem dlaczego 9 miesięcy jeździła w takiej karecie ;-) A ja po synku już nie mam wóziorka. Ale może to i lepiej :-)

:-D:-D:-D
Ja sprzedałam tamten wózek, bo to nie był dobry wybór. Gdybym od razu kupiła x landera tak jak chciałam, to teraz miałabym zakup wózka z głowy. Choć powiem szczerze,że oglądanie wózków w sklepie sprawia mi ogromną radochę:-)
 
Jaki masz model? Mnie podoba się xa i xt. Tylko zastanawiam się dlaczego jest między nimi taka różnica cenowa. Są poza ilością kół identyczne. A różnica w cenie między 4 kółkami a trzema to około 400 zł.


:-D:-D:-D
Ja sprzedałam tamten wózek, bo to nie był dobry wybór. Gdybym od razu kupiła x landera tak jak chciałam, to teraz miałabym zakup wózka z głowy. Choć powiem szczerze,że oglądanie wózków w sklepie sprawia mi ogromną radochę:-)

Ja mam trójkołowy - to chyba jest xt - to już 3 lata temu kupowany, więc nie bardzo pamiętam. Wiem tylko że moja mama miała problem z prowadzeniem tego wózka; trójkołowy się inaczej prowadzi niż czterokołowy, a poza tym u moich rodziców nie dało się nim wyjechać za zewnątrz przez drzwi balkonowe, bo był za szeroki (no to wyjeżdżało się przez drzwi wejściowe). Tak więcej to nie miałam zastrzeżeń do niego.


A jeśli chodzi o wyprzedaże - jakie piękne są sukieneczki w zarze. Jakbym wiedziała że będzie dziewczynka to bym kupiła chociaż ze dwie na przyszłe lato, no ale przecież za rok też będą wyprzedaże.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeszcze nie myślałam o kupnie żadnych rzeczy dla maleństwa a to moje pierwsze i wszystko będziemy musieli pokupować od podstaw :)ale jak tak zaczęłam czytać wasze poczty to od razu przeszłam wertować po allegro :)
 
Do góry