reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
mozna, ja to widzialam i jest w roznych zwierzaczkach :) tez o tym myslalam, ale jescze nie wiem zbytnio, najpierw kupie to co najpotrzebniejsze :) ale to podobno super jest bo czytalam w gazecie o tym.
 
Dziewczyny , zrobiłam dziś z moją mamą rundke po sklepach z dziecięcymi ciuszkami . Ze zdziwieniem stwierdziłam ze : MARKOWE CIUSZKI SĄ TAŃSZE !!!
Przykładowo :
-nieciekawy dresik z tandetnym haftem niczym z chińskiego bazaru : 60 zł !
-Komplet płóciennych spodenek i uroczej koszulki w krateczke , w naprawde gustownym stylu : 35zł w Smyku .
-Śpiochy wyglądem przypominające te w które ja byłam ubierana jako niemowle z niewygodnym zapięciem na guziki na plecach(!) : 30 zł .
- body z długim rękawem w C&A 2 szt. : 17 zł !!!
Wniosek ? Zamierzam kupować tylko markowe ciuszki . Poza tym jest wieksza szansa ze po moim malenstwie komus sie jeszcze przydadzą :)
 
Ostatnia edycja:
Jest fakt, że na dzień dzisiejszy można taniej kupić w markowych sklepach, co za tym idzie nawet lepsza trwałość materiału :) Ja często szaleje po Allegro i oglądam wszystko co tylko możliwe dla dzidziusia, ale wszyscy dookoła mi mówią, żebym nic nie kupowała, bo to podobno pecha przynosi...
 
fakt,że u mnie też jeszcze niema dużego brzuszka,ale juz w spodniach zaczyna byc ciasnawo jak siadam i mi sie wpinają tu i ówdzie dlatego jestem jak najbardziej za getrami i tunikami:) :-)
 
Witam Lutowe Mamusie,
Kiedy byłam w pierwszej ciąży mąż tez z zabobonów nie chciał robić wcześniej zakupów. Zgodził się tylko na zakup maleńkich papućków, które do dziś wozi dyndające na lusterku w samochodzie. Ale ja i tak nie potrafiłam się oprzeć pokusie i a to słodziutkie śpioszki a to paczkę pampersików przemyciłam do domu. Takie prawdziwe wyprawowe zakupy zrobiliśmy chyba dopiero 7/8mies. Po synku mam właściwie wszystko bo praktycznie nic nie wydałam (wiedziałam, że będziemy się starali o kolejne). Więc teraz czekają nas jedynie zakupy środków higienicznych, kosmetycznych i może jakieś drobiazgi. No i jak się okaże, że będzie dziewuszka to zaszaleję z sukienusiami. Więc w zamian będę miała wielkie sortowanie i przeglądanie Patrysiowych ciuszków a co za tym idzie całą masa wspomnień, eh jak te maluchy szybko rosną...


Co do wózków: polecam X-Lanrera (4-kołowy). Kupiliśmy używany, korzystaliśmy z niego ponad 1,5roku i nadal wygląda przyzwoicie, na pewno posłuży jeszcze naszemu drugiemu dziecku – to wózki praktycznie nie do zdarcia.
Co prawda z gondoli korzystaliśmy może przez 2mies, bo Patryk się denerwował kiedy nie widział otoczenia. Więc woziliśmy go w samochodowym nosidełku.
Jeśli chodzi o wersję spacerową to wózek ma jedną wadę: tylko jeden kierunek jazdy dla malucha, tzn. nie ma przekładania rączki. Tego czasami brakuje, bo to wiatr, albo słońce. No cóż może nie można mieć wszystkiego. Tak poza tym wózek bardzo bezpieczny: stabilny, 5-cio punktowe pasy z możliwością odpięcia szelek (wersja dla strasznych maluchów). No i jeszcze zimowy podczepiany śpiwór. Nie pamiętam kiedy dokładnie ale zimą woziłam już Patryka w spacerówce. Bardzo polecam.

No i ciuchów ciążowych też mam sporo. Co nie znaczy że w samych starociach będę chodziła ja czy nasz najmłodszy Skarb. Ale nie da się ukryć: z kolejnym dzieckiem jest łatwiej. :tak:

I przyznaję rację Pierwiastkom: te dziecięce czy ciążowe rzeczy bardzo wzruszają. Je teraz przy kolejnym maluchu już jakoś mniej emocjonalnie podchodzę do zakupów. Przynajmniej na razie, potem hormony pewnie znów zakręcą rozsądkiem... :sorry2:

Pozdrawiam
[FONT=&quot]mon[/FONT]
 
reklama
Do góry