reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
Ja dla dzidzi nie kupiłam jeszcze nic, chociaż dzisiaj trudno było mi się powstrzymać bo kupowałam prezent dla maleństwa od znajomej.
Dla siebie kupiłam rybaczki dżinsowe i dżinsy oraz 3 bluzeczki. Bluzki zamierzam kupować nadal w moim sklepie (camaie) bo są fajne luźne fasony, widziałam też fajne bluzeczki w kapphal.
 
ja ostatnio jak byłam w sklepie dziecięcym to nie mogłam poprostu z niego wyjsc..nic nie kupując..skończyło się na paru rzeczach..tzn śpioszki,koszuleczki..i małe super spodenki..ale z większymi zakupami wstrzymam się też tak gdzieś do 7 miesiąca:] aaa..i mam już łóżeczko..:]bo dostałam "w spadku" od siostry:) ale narazie stoi złożone:) i sobie czeka na moją fasoleczkę:] :-)
 
heh no ja prawie tą samą karetę wypatrzyłam, ja akurat chce trzykołowa :)



... już mi się nie podoba ten wózek... za sztywny... :(

Byliśmy dzisiaj oglądać wózki i mamy wybrany superaśny model czterokołowy MUTSY urban rider.
jest duży i na pompowanych kołach, nie jest sztywny można w nim dziecko kołysać :), do tego ma fajny fotelik w którym dzidzia może leżeć lub siedzieć. Super.
 
reklama
Dziewczynki a u mnie dzisiaj był zakupowy szał, zabrałam mame na wycieczke do centrum handlowego i oblatałysmy wszystkie sklepy dziecinne, wszędzie same przeceny, mama jak zaczęła szaleć to uzbierałysmy całą reklamówke ubranek cudowne, a rzeczy naprawde w glucku, smyku, c&a poprzeceniane od 5 do 20... kilku zł na ubranku, i teraz w sumie co wypłate bede cos kupowac bo ja np nie należe do osob bogatych, tylko przeciętnych i ciezko by było mi naraz wszystko pokupować, a z drugiej strony co ma byc to bedzie, najwyzej beda na zas... ale mysle ze bedzie ok i w lutym wystroje moją gwiazde albo gwiazdora :-)
 
Do góry