reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

daga.p.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2006
Postów
404
Miasto
Częstochowa
Wiem dziewczynki, że to jeszcze wczesnie ale może któraś z Was już się o coś pokusiła... Tu bedziemy mogły dzielić się naszą radością z maciupeńkich spioszków i pajacyków.
 
reklama
Kurcze ja mam taka ochote pokupowac co nieco na wyprzedazach w centrach handlowych, niektóre ubranka sa dosłownie za grosze, ale jakoś się boje zapeszyc, poczekam moze chociaz az przejde 1 trymestr, jak bedzie dalej wszystko ok to chyba pomalutku zaczne coś zbierać, bo to moja pierwsza dzidzia i wszystko muszę kupić sama, wiec pozniej naraz nie bede w stanie, a odkładac co miesiac kasiorke zeby potem wszystko kupic i tak mi sie nie uda hihihi
 
ja tez jesczze nic nie mam, ale rzeczywiscie sklepy kusza niemilosiernie...Ale poczekam, jak wszystko bedzie okej od sierpnia zaczne pomalutku kupowac:)
 
Ja wczoraj kupiłam tycie śpioszki i piękne "pantofelki" ale dla koleżanki :-) Już się nie mogę doczekać aż zacznę kupować dla swojej Kruszynki.
 
´J a tym razem nie musze duzo kupowac dla niuniu spiwor do wozka, nowy materac do lozkeczka a ale za to trzueba bedzie umeblowac nowy pokoj Nicoli, i do kupic troche ciuszkow zimowych dla szkrabaale to wszystko pod koniec ciazy tak w 7 ,8 mies
 
A ja juz kupilam jedna spioszki i kaftanik :tak:ale to ze wzgledu na to ze to byla aukcja charytatywna na Allegro dla nszej forumowej Zosi :-)
A wiekszosc rzeczy mam po Oliwii, ale troche jeszcze dokupie. I nie mam zamiaru wstrzymywac sie przez jakies przesady. Chce co miesiac kupic cos zeby bardzo tego nie odczuc ;-)
 
Hej!
Ja po dwójce dzieciaków mam niemal wszystko: jeden rodził się późną jesienią, drugi późną wiosną, więc i ciuchy zimowe i letnie w każdym rozmiarze ;-) Całe szczęście, że to wszystko trzymałam dla siostry. Wózka nie mam, zamiast tego mam po młodym super chustę. No, może jak się co trafi okazyjnego, to zaszaleję. Muszę kupić tylko łóżeczko (chyba takie przenośne), komodę i fotelik. I to jest największy ból: z tyłu auta mamy dwa pasy trzypunktowe i jeden dwupunktowy (taki biodrowy, bez napinaczy). Muszę więc kupić fotelik mocowany dwupunktowym pasem, chyba tylko taki z bazą może być, ale kto mi powie, który konkretnie się nadaje? W gracco mi odpisali, że ależ oczywiście, ich się świetnie nadają, ale jakoś im nie wierzę. Pomijając drobny fakt, że to fotelik na około rok, a koszt powyżej 1000. Kolejny jest jeszcze droższy :-( Dobija mnie to. I jeszcze sterylizator i lakator (tamten się zepsuł, buuu), no i na początek super kosmetyki (chyba znowu sięgnę po seba-med). I kocyk. I jakiś przewijak z półkami do łazienki. Ech, dużo tego.
 
reklama
A ja znalazłam jeszcze pare fajnych wózeczkow:
3 w 1 - VEDI 2009 Jedo + FOTEL+ GRATISY (667092031) - Aukcje internetowe Allegro
kolor classic 181 i 188 oraz freeline 181 i 188
TAKO JUMPER X +FOTELIK+parasolka+ GRATISY (668279866) - Aukcje internetowe Allegro
kolor 02 i reszta tez nawet

a takie łóżeczko mam na oku, ale to tak wstępnie, ważne żeby miało szuflade
Łóżeczko Julia + szuflada 4Kolory Super cena ! (665943826) - Aukcje internetowe Allegro

Dziewczynki nie pogniewacie się jak będe wklejać linki fajnych ubranek, które niekoniecznie kupię ale które przynajmniej mi sie podobaja, bo mi to sprawia wielką frajdę :p:-)
 
Do góry