reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Moni_ka-całą Jaśkową ciążę tak kupowałam. Na samym łóżeczku zaoszczędzilismy 300zł (mamy duże z opcją przerobienia na tapczanik0, 200zł na przewijaku z wanienką, 300 na wózku. A na ubrankach to nawet nie liczę. I teraz też już mam 2 komplety pajacyków po 3 sztuki w każdym- zamiast 70zł, zapłaciliśmy 40. Jedyne z czym radzę Ci się wstrzymać to ze sprzętami tj wózek, leżaczek, itp bo na to masz gwarację, a szkoda żeby stały nieużywane, a czas gwarnacji mijał...Jaśkowi kupuję zawsze sporo na wyrost i teraz jak już poznam płec to też zamierzam. Bo co mi szkodzi kupić np. spodenki czy sukienusie na roczek za 1/4ceny?
 
reklama
Daga ja nawet wczoraj kupiłam taki szlaflor po kąpieli na 80/86 z uszami i buzka pieska na kapturze, jest boski, ale co tam, a sprzętów nie bede kupować, tak w 8 miesiacu albo na poczatku 9 moze, a ciuszki jak juz zaczełam to pewnie tez całą ciąże bede kupować, ja bardzo lubie kupowac ubranka białe, beżowe, źółte zielone cos co moze i dziewczynka i chłopczyk nosic, takze neutralne, pozdrawiam
 
dziewczyna a ja wczoraj zainwestowałam w siebie :-)

RYBACZKI CIĄŻOWE R 36 (685312121) - Aukcje internetowe Allegro

RYBACZKI CIĄŻOWE JEANS 5 KOLORÓW S (674644453) - Aukcje internetowe Allegro

a co do zakupów dla maluszka to wstrzymuję się jeszcze 2 tyg do następnego USG jak będzie wszystko dobrze to wtedy zacznę szaleć :-)
a na razie dla maluszka mam "Pamiętnik małego dziecka" świetna sprawa nie mogłam się oprzeć :tak: książeczka jest przygotowana by odnotowywać najważniejsze rzeczy z pierwszych lat życia maleństwa, by zbierać zdjęcia i inne pamiątki maleństwa, do tego pełno w nim zdjęć Anne Geddes, przepiękne :-)
 
Julisia super zakupki :tak: mnie podobaja sie te jeansowe rybaczki, juz wczesniej je ogladalam ale mnie jakos nie ma predko do zakupu ciuchow typowo ciazowych. Chyba temu ze wiem juz iz nieublagalnie zmierza to do noszenia w koncu mega workow :baffled::-D ja jesli cos kupie to najwczesniej koniec sierpnia-wrzesien.

Ale za to kupiłam juz dla maluszek jeden komplecik (śpioszki+kaftanik), 2 różne rampersiki i maleńką białą czapeczkę :-) Cała rodzina mówi, że mamy nie kupować, bo to marnowanie pieniędzy, bo wszystko mam po Oliwii, ale ja nie mogę sie powstrzymać-taka mi to sprawia frajdę :-) A pozatym to Dzieciątko tez powinno mieć coś nowego :tak:
 
mam nadzeje ze im sie spodoba. Nie mam innego pomysłu na fajny prezent, zabawek w stylu miski i banda podobno ma na pęczki. a ubranka , cóz nie kupie bo nie wiem jakie duże jest dziecko.


ehhh najgorzej kupic cos komuś, sama bym wiedziała co mi sie przyda






 
reklama
Anisen te maty sa naprawde swietne, u nas tez sie sprawdzila w 100% :tak:ale radzilabym Ci moze jakos podpytac rodzicow tego dzieciaczka czy nie maja juz czasem takiej maty, bo one sa teraz bardzo popularne i wiekszosc osob je ma i szkoda byloby kaski. A ubranka zawsze lepiej na prezent kupic wieksze, takie na wyrost. Ja z takich sie cieszylam, bo tych "akurat" to zawsze bylo wystarczajaco ;-) Moze rozmiar 80 :confused:
 
Do góry