reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szampon koloryzujący

martaik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2010
Postów
1 485
Cześć Dziewczynki,
Mam ogromne zmartwienie. Dziś minął 14 tydzień mojej ciąży, więc postanowiłam w koncu użyć na wlosy szamponu koloryzującego. Byłoby wszystko dobrze gdyby nie fakt, iż kiedy spłukiwałam włosy, już na samym koncu kiedy woda była już tylko troszkę zabarwiona troszkę tej wody naleciało mi do ust, oczywiście nie połknęłam tego. Zastanawiam się, czy mogło to zaszkodzić mojemu maleństwu? Czy znikome ilości tego szamponu mogły dostać się do dziecka? Mam wrażenie że mam troszkę podrażnione gardło, chyba że to urojenia od stresu. Pomóżcie, prosze!
 
reklama
Do góry