reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na bycie w ciąży

Dołączył(a)
16 Lipiec 2018
Postów
7
Witam, razem z moim chłopakiem uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem. Ale ostatnio rano, zwaliłam mu konia i się spuścił do końca. Poszedł umyć penisa i wytrzeć dokładnie, po czym wszedł we mnie na dosłownie minute. Zaraz po stosunku oddałam mocz jeśli ma to jakie kolwiek znaczenie. Dodam jeszcze, że spóźnia mi się okres 5 dni a robiliśmy to kiedy spóźniał się już Czy jest szansa, że mogę być w ciąży?
 
reklama
Witam, razem z moim chłopakiem uprawialiśmy seks z zabezpieczeniem. Ale ostatnio rano, zwaliłam mu konia i się spuścił do końca. Poszedł umyć penisa i wytrzeć dokładnie, po czym wszedł we mnie na dosłownie minute. Zaraz po stosunku oddałam mocz jeśli ma to jakie kolwiek znaczenie. Dodam jeszcze, że spóźnia mi się okres 5 dni a robiliśmy to kiedy spóźniał się już Czy jest szansa, że mogę być w ciąży?

Jeśli robiliście to w trakcie spóźnionego okresu to tak nagle nie można być w ciąży , najpierw trzeba byłoby wyjaśnić dlaczego okres się spóźnia ? Czy możliwe , że w poprzednim cyklu coś było ? I mogła być wpadka? Może warto zrobić test ? Pozdrawiam :)
 
Był to mój pierwszy raz, okres się spóźnia, ponieważ mam nieregularny. Test moge zrobic dopiero za jakieś tydzień bądź dwa. Chodzi konkretnie o moment, kiedy chłopak po wytrysku, umył swojego penisa i "wszedł" dosłownie na minute. Czy jest wtedy szansa zapłodnienia? Dodam jeszcze, że dwa dni po stosunku dostałam okresu. Tak mi się wydaje, ponieważ zawsze przy okresie bolał mnie brzuch, a teraz tego nie odczuwam no i pierwszy dzień miesiączki jest dość mało obfity, zaledwie kilka plamek.
 
Był to mój pierwszy raz, okres się spóźnia, ponieważ mam nieregularny. Test moge zrobic dopiero za jakieś tydzień bądź dwa. Chodzi konkretnie o moment, kiedy chłopak po wytrysku, umył swojego penisa i "wszedł" dosłownie na minute. Czy jest wtedy szansa zapłodnienia? Dodam jeszcze, że dwa dni po stosunku dostałam okresu. Tak mi się wydaje, ponieważ zawsze przy okresie bolał mnie brzuch, a teraz tego nie odczuwam no i pierwszy dzień miesiączki jest dość mało obfity, zaledwie kilka plamek.

Jeśli chodzi o szanse na zapłodnienie to zawsze jest jakieś ryzyko, ponieważ podczas stosunku (nawet krótkotrwałego) mężczyźnie wydziela się ejakulat , w którym również są plemniki .
Ale zakładając to, że byłaś w oczekiwaniu na okres to teoretycznie miałaś dni nie płodne , z tym, że natura płata nam czasami różne figle to ciężko przewidzieć co się dalej będzie działo.
A te plamienie może też być wynikiem przebicia błony dziewiczej skoro to był Twój pierwszy raz ;)
Poczekaj kilka dni i sprawdź czy się okres rozkręcił czy to tylko plamienie..
 
Dziś a nawet wczoraj w nocy okres się rozkręcił. Jest bardziej obfity i wrocily bole podbrzusza. Oznacza to, że nie jestem w ciąży?

No jeśli jest okres to raczej nie jesteś w ciąży , bo okres oznacza , ze nie doszło do zapłodnienia w tym cyklu i się złuszcza ta błonka ;) ale zależy też jakie masz cykle a z tego co pisałaś nieregularne a teraz dostając okres zaczyna się nowy cykl a czy coś w trakcie tego okresu czy jego oczekiwania się stało to sie okaże w następnym. Nie chce potwierdzać na 100% ze nie jesteś w ciąży bo każda ma swoją naturę inna a jak masz nieregularne okresy to dni płodne różnie wypadają a niektóre dziewczyny zachodzą podczas okresu jak maja krótkie cykle.. No ale póki co masz okres to nie ma co się stresować ;)
 
Czy po furaginie może lecieć też mniej krwi podczas okresu? Bo przed okresem mialam uczucie, jakby ciągle mi się chciało siku ale nie robiłam, wiec wzielam furagine bo mi zawsze pomaga. Ale nastepnego dnia dostalam miesiaczke ale mniej obfita
 
Czy po furaginie może lecieć też mniej krwi podczas okresu? Bo przed okresem mialam uczucie, jakby ciągle mi się chciało siku ale nie robiłam, wiec wzielam furagine bo mi zawsze pomaga. Ale nastepnego dnia dostalam miesiaczke ale mniej obfita

Ja nigdy nie brałam furaginy, wiec nic na ten temat nie wiem :( ale gdzieś wyczytałam , że zapalenie pęcherza i zażywanie furaginy może opóźniać okres , więc może jakiś wpływ ma na okres ?
Nie miałaś nigdy wcześniej takiej sytuacji , skoro łykasz furagine w takich momentach np. przed okresem ?
 
reklama
Pierwszy raz ją zażyłam dlatego się martwie. A tyle sie naczytałam, że to może być ciąża itd. Boje sie strasznie.. Dzis znowu leci mniej ale wiecej niż wczoraj, strasznie mnie to dziwi. No i wczoraj jak zaczęło leciec wiecej, to bolało mnie podbrzusze.
 
Do góry