reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciąże

Dołączył(a)
9 Wrzesień 2020
Postów
5
Kobiety uspokójcie moje nerwy błaaaagaaam!!!
Seks odbywałam w dni płodne, wydaje mi się, że miałam owulację 14 dc ze względu na jej nadmierną wilgotność.
Oba stosunki były w prezerwatywie, bez wytrysku we mnie.
Kolejny seks był 6 dni przed spodziewaną miesiączką czyli ok. 23/24 dc, pękła prezerwatywa bez wytrysku. Kontaktowałam się tylko telefonicznie z lekarzem, jednak on stwierdził, że ryzyko ciąży jest znikome.
Moje cykle są przybliżone do siebie wahają się od 28 - 30 dnia.
31 dc zrobiłam test - nadczo, jednak nie z pierwszego moczu- wyszedł negatywny,
Okresu nadal nie mam choć dziś już 35dc- zastanawiam się czy wykonać ponownie test, czy po prostu czekać.
Moja twarz od tygodnia wygląda jakby miał się pojawić, zmienny humor również odnotowalam, ale mam dziwną przypadłość piersi raz są spuchnięte a po chwili wracają do normy i znowu puchną.
 
reklama
Niby ryzyko ciąży zawsze jest ale w Twoim wypadku wydaje się znikome. A brak miesiączki może być przez stres.
 
Do góry