reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szansa na ciaze?🥹🥹

dzieki! do tej pory wszystkie testy byly takie, czyli negatywne... mozliwe, zeby owulacji jeszcze nie bylo? jak to 23 dc?
Mi ciężko było wyłapać owulację na testach owulacyjnych, bo wyglądało to podobnie jak u Ciebie, jakby jej nie było. Tanie testy totalnie nic nie wyłapywały. Droższe też mi było ciężko zinterpretować jako pozytywne. Dwa cykle z monitoringiem łączyłam z robieniem testów owu. Owulacja była potwierdzona na USG, na testach nie za bardzo to wychodziło. Może masz podobnie jak ja, może pozna owu, może cykl bezowulacyjny, może potrzebne inne testy. Ciężko stwierdzić. Dla mnie niestety były one niezbyt pomocne.
 
reklama
To może warto dwa razy dziennie spróbować robić w kolejnym cyklu, jeśli w tym nie zaskoczy, ale oczywiście szansa jest. A dlugo się staracie? Miałaś kiedyś monitoring u gina?
na monitoringu nie byłam... staramy sie od wrzesnia, ale chłopak wyjezdza do pracy na 2/3 tyg... i go nie ma... to tez ciezko bylo o zgranie sie, jak juz to moze jeden dzien udawalo w "dniach plodnych" czyli niezawiele... teraz własnie udalo sie tak ze byl dwa tygodnie jak konczyla sie miesiaczka i stad te dni ;)
 
na monitoringu nie byłam... staramy sie od wrzesnia, ale chłopak wyjezdza do pracy na 2/3 tyg... i go nie ma... to tez ciezko bylo o zgranie sie, jak juz to moze jeden dzien udawalo w "dniach plodnych" czyli niezawiele... teraz własnie udalo sie tak ze byl dwa tygodnie jak konczyla sie miesiaczka i stad te dni ;)
Rozumiem.. to faktycznie ciężko jeśli tak wyjeżdża. Szansa jest na pewno, więc trzymam kciuki aby się udało, a jeśli nie to moim zdaniem warto na monitoring się przejść. To bardzo dużo daje..
 
Do góry