reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szansa na ciaze?🥹🥹

dzieki! do tej pory wszystkie testy byly takie, czyli negatywne... mozliwe, zeby owulacji jeszcze nie bylo? jak to 23 dc?

No generalnie jest to możliwe. Ja mam długie cykle i owulacje zawsze po 20tc. Obecnie jestem w ciąży z owulacji w 22-24dc (nie byłam na monitoringu więc nie wiem dokładnie)
 
reklama
dzieki! do tej pory wszystkie testy byly takie, czyli negatywne... mozliwe, zeby owulacji jeszcze nie bylo? jak to 23 dc?
Wszystko zależy od tego czy prawidłowo robisz testy. Poza tym one nie zawsze wyłapią pik. Być może trafił się cykl bezowulacyjny. Musisz czekać do terminu miesiączki i wtedy ponow test ciążowy.
 
reklama
Do góry