reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciążę

Tak pokazuje mi kalendarzyk.
Wiem głupio to ale sugeruje się nim.
Dziś zrobiłam test owulacyjny jak myślisz jest po ow czy przed
Testy owulacyjne nie mają sensu jak masz nieregularne miesiączki. Najlepiej jak pójdziesz do lekarza. Zrobisz podstawowe badania i z nim się umówisz na monitoring cyklu.
 
reklama
Testy owulacyjne mają sens kiedy zaczniesz je wykonywać przed owulacją, np w 10dc (instrukcja od kiedy jest na opakowaniu). I wykonuje się je do pierwszego pozytywu. Czyli ten który masz może świadczyć o tym, że pik i owulacja dopiero będą. Lub pik już był i testy są już niewiarygodne. Zacznij sobie spokojnie od następnego cyklu. Chyba, że ten już będzie udany 😘
A kiedy mam zacząć robić te testy owulacyjne zaraz po ostatnim dniu miesiączki?
 
Moim zdaniem ciąża jest możliwa :) a pytanie zupełnie z ciekawości , ciąża jest ewentualnym pożądanym stanem czy nie ??
 
Moim zdaniem ciąża jest możliwa :) a pytanie zupełnie z ciekawości , ciąża jest ewentualnym pożądanym stanem czy nie tak

Moim zdaniem ciąża jest możliwa :) a pytanie zupełnie z ciekawości , ciąża jest ewentualnym pożądanym stanem czy nie ??
Tak jak najbardziej bardzo staramy się o dziecko.
Mam za sobą kilka poronień.
I teraz się boję
 
reklama
Do góry