reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciążę

Hej dziewczyny. Jestem tutaj nowa, staramy się z mężem o drugie dziecko. Mam do Was takie pytanie, nie wiem czy któraś tak miała, ja pamiętam że miałam podobne „objawy” jeśli można to tak nazwać w pierwszej ciąży już kilka dni po zapłodnieniu. Mianowicie, wczoraj kłucie w podbrzuszu i potworny ból głowy. Aż było mi niedobrze. Hałas i światło przeszkadzały. Kołatania serca co jakiś czas. Wieczorem po kąpieli ból trochę ustał i kochaliśmy się z mężem ale było inaczej niż dotychczas. Zdziwiło mnie to że czułam lekki dyskomfort i taka jakby gąbkę w środku, takie napuchnięcie, pełność w podbrzuszu, nie wiem jak to nazwać. Nie wiem czy to ja już sobie wkręcam teraz ale czuję inne samopoczucie niż w poprzednich cyklach a naprawdę bardzo uważnie obserwowałam swoje ciało przez ostatnie lata ponieważ miałam założoną spiralę. Do miesiączki jeszcze trochę czasu ale zastanawia mnie to jak się czuję i czy któraś z Was miała podobnie 🧐 pozdrawiam
Zasada jest taka, że jeżeli to objawy ciązy, tp test wyjdzie pozytywny.

Ale dla mnie to bardziej objawy migreny 🤷‍♀️
 
reklama
Migrena raczej mało prawdopodobna bo nigdy jej nie miałam, zdarzyło się tylko raz w pierwszej ciąży i właśnie teraz. Bóle głowy owszem ale rzadko a powodem była wada wzroku, odkąd już noszę okulary to niebo a ziemia. Ale zgadza się jeśli będzie to ciąża to test wyjdzie pozytywny tak więc czekam jeszcze 10 dni do zrobienia testu :)
 
Migrena raczej mało prawdopodobna bo nigdy jej nie miałam, zdarzyło się tylko raz w pierwszej ciąży i właśnie teraz. Bóle głowy owszem ale rzadko a powodem była wada wzroku, odkąd już noszę okulary to niebo a ziemia. Ale zgadza się jeśli będzie to ciąża to test wyjdzie pozytywny tak więc czekam jeszcze 10 dni do zrobienia testu :)
Jeżeli, jak twierdzisz, objawy masz już teraz, to test już wyjdzie.
 
W pierwszej ciąży miałam objawy takie jak teraz kilka dni po zapłodnieniu, a test pozytywny wyszedł dopiero 5 dni przed spodziewaną miesiączką także wolę poczekać i poobserwować swoje ciało
 
Często przyrost bety nie wychodzi tak szybko w testach ciążowych z drogerii. Może mój przykład był jakimś ewenementem, myślę że każda kobieta jest inna i każda czuje inaczej, każda ma inne objawy.
 
A uczucie napuchnięcia podbrzusza rozpierania i gąbki w środku podczas seksu to też atak migreny :) jak
Każda kobieta ma taką migrenę to życzę jej powodzenia ☺️
 
reklama
Do góry