reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciążę

Hmm...chyba nie, 14dc byłam na monitoringu w klinice i były 3 spore pęcherzyki ( jestem na stymulacji Aromekiem, 2 cykl). Niedługo idę po test na początek, zobaczymy, trochę się stresuję,że będzie jak zwykle, ale wiem juz,ze trzeba zrobić,żeby nie być w złudnej nadziei 😊 Dziękuję 🥰
Testuj i dawaj znać ;)
 
reklama
A potwierdzałaś jakoś owulację?
Kiedy był ostatni stosunek?
Beta ujemna dzisiaj byłam po wyniki. I dostalam okresu dzisiaj rano jak na złość. I mowie gin że mam problem z zajsciem w ciążę to przepisał mi tabletki pregna start. I niewiem czy mi to pomoże 😭czytalam inne fora ze pisały dziewczyny ze pomoglo im
 
Beta ujemna dzisiaj byłam po wyniki. I dostalam okresu dzisiaj rano jak na złość. I mowie gin że mam problem z zajsciem w ciążę to przepisał mi tabletki pregna start. I niewiem czy mi to pomoże 😭czytalam inne fora ze pisały dziewczyny ze pomoglo im

Przecież to suplement dla kobiet w ciąży i przed ciąża, żadna magia :D
 
Beta ujemna dzisiaj byłam po wyniki. I dostalam okresu dzisiaj rano jak na złość. I mowie gin że mam problem z zajsciem w ciążę to przepisał mi tabletki pregna start. I niewiem czy mi to pomoże 😭czytalam inne fora ze pisały dziewczyny ze pomoglo im
To suplement diety, tego typu suplement należy przyjmować przed zajściem w ciążę, jednak nie ma on nic wspólnego ze zwiększeniem szans na zajście. Jeśli masz problem od ponad roku to jest to wskazanie do wykonania badań u lekarza zajmującego się niepłodnością. Nie chodziłabym więcej do lekarza, który na informację, że od roku nie możesz zajść w ciążę proponuje jedynie suplement diety.
 
Beta ujemna dzisiaj byłam po wyniki. I dostalam okresu dzisiaj rano jak na złość. I mowie gin że mam problem z zajsciem w ciążę to przepisał mi tabletki pregna start. I niewiem czy mi to pomoże 😭czytalam inne fora ze pisały dziewczyny ze pomoglo im
W tej sytuacji to zbadanie hormonów, być może jest problem z drożnością jajowodów, zbadanie nasienia partnera, przyczyn może być dużo więcej.
 
Hej
Jest seks bez zabezpieczenia, więc jest szansa na ciążę 🙂
Nie powiem Ci jaka, i pewnie nikt nie powie. Mogę jedynie trzymać za Was kciuki.
Natomiast - jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś - sprawdź dlaczego Twoje cykle są rozregulowane (lekarz, badania i ewentualne leczenie).
Hejka wyszłam mi beta 0.13 i ktoś mógłby mi objaśnić dokładnie czy tak czy nie
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem tutaj nowa, staramy się z mężem o drugie dziecko. Mam do Was takie pytanie, nie wiem czy któraś tak miała, ja pamiętam że miałam podobne „objawy” jeśli można to tak nazwać w pierwszej ciąży już kilka dni po zapłodnieniu. Mianowicie, wczoraj kłucie w podbrzuszu i potworny ból głowy. Aż było mi niedobrze. Hałas i światło przeszkadzały. Kołatania serca co jakiś czas. Wieczorem po kąpieli ból trochę ustał i kochaliśmy się z mężem ale było inaczej niż dotychczas. Zdziwiło mnie to że czułam lekki dyskomfort i taka jakby gąbkę w środku, takie napuchnięcie, pełność w podbrzuszu, nie wiem jak to nazwać. Nie wiem czy to ja już sobie wkręcam teraz ale czuję inne samopoczucie niż w poprzednich cyklach a naprawdę bardzo uważnie obserwowałam swoje ciało przez ostatnie lata ponieważ miałam założoną spiralę. Do miesiączki jeszcze trochę czasu ale zastanawia mnie to jak się czuję i czy któraś z Was miała podobnie 🧐 pozdrawiam
 
Do góry