reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na ciążę?

reklama
Ja tak miałam w obecnej, drugiej ciąży, plamienie jak zawsze 2 dni przed spodziewaną miesiączką, ale po tym plamieniu miesiączka nie przyszła 😉 testuj jutro rano, powodzenia 💪
A miałaś jakieś objawy po plemieniu, jak np.bole piersi, ból w dole brzucha ? Z góry dziękuję za odpowiedź 🥰
 
A miałaś jakieś objawy po plemieniu, jak np.bole piersi, ból w dole brzucha ? Z góry dziękuję za odpowiedź 🥰
Test robiłam w 25 dniu cyklu, bo tak zawsze mam miesiączkę i już wtedy była bardzo wyraźna kreska 😉 pierwszym objawem były mdłości w 7 tygodniu, później były jakieś delikatne pobolewania brzucha, a piersi to bolą mnie dopiero teraz, w połowie ciąży 🤣 każda ciąża jest inna, objawów nie wypatrywała bym przed testem, nie chcę Ci robić jakiejś wielkiej nadziei, ale ciąża jest możliwa i musisz zrobić test, innego wyjścia nie ma, powodzenia, trzymam kciuki 💪 dawaj znać 😉
 
Cześć Dziewczyny, proszę o poradę.Od ponad roku staramy się z mężem o dziecko, niestety bezskutecznie. Ostatnie cykle mam w miarę regularne - 33 dni. Natomiast tym razem plamienie (zawsze zwiastujące miesiączkę) pojawiło się w 29 dniu, po czym krwawienie miesięczne nie nastąpiło. Bardzo mnie to zdziwiło. Po kilku dniach zaczęły pobolewać mnie piersi, mam bardzo delikatne skurcze w dole brzucha, ale krwawienia nie ma. Nie ukrywam, że pojawiła się nadzieja, że może w końcu się udało, ale czy słusznie? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziś jest 37 dzień cyklu, boję się robić test, tyle razy było rozczarowanie :( Może któraś z Was miała tak jak ja i okazało się,że jest w ciąży ? Dodatkowo przeraża mnie moje samopoczucie, z jednej strony nakręcam się i w duchu cieszę się na ewentualną ciążę, a z drugiej boję się,że wizyta w toalecie i wszystko legnie w gruzach 😞z góry dziękuję za odpowiedź
Nie łatwiej nasikać na test i mieć odpowiedź zamiast pisać na forum i stawiać w głowie milion pytań? Nikt nie wie czy jesteś w ciąży czy nie. Zbieranie sondaży czy ktoś tak miał też nie jest miarodajne bo takie objawy można mieć będąc i nie będąc w ciąży. Wyobrażanie sobie że jest się w ciąży nie będąc w niej też nic ci nie da. Zrób test i się dowiesz czy możesz się cieszyć czy szkoda tworzyć wizję w głowie i się nastawiać. Trzymam kciuki🤞
 
Ostatnia edycja:
Nie łatwiej nasikać na test i mieć odpowiedź zamiast pisać na forum i stawiać w głowie milion pytań? Nikt nie wie czy jesteś w ciąży czy nie. Zbieranie sondaży czy ktoś tak miał też nie jest miarodajne bo takie obiawy można mieć będąc i nie będąc w ciąży. Wyobrażanie sobie że jest się w ciąży nie będąc w niej też nic ci nie da. Zrób test i się dowiesz czy możesz się cieszyć czy szkoda tworzyć wizję w głowie i się nastawiać. Trzymam kciuki🤞
Wszystko się zgadza,macie rację, zrobię test i będzie wiadomo, faktycznie układanie sobie scenariuszy w głowie,jeśli nie jestem jednak w ciąży tylko mi zaszkodzi. Dziękuję za słowa wsparcia 🥰
 
reklama
Do góry