reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na normalne życie

fuus3k

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2016
Postów
18
Cześć , chciałabym dowiedzieć sie od was (bo zapewne są tu takie przypadki ) czy bardzo ciężkie jest samotne macierzyństwo lub moze któraś z was ułożyła sobie na nowo życie i znalazła nowego partnera ? Ja niestety całą ciąże przechodzę sama , ojciec należy do tych którzy sie nie interesują .Martwie sie że ze względu na małą mam bardzo małe szanse na zbudowania nowego związku i rodziny , kto by zechciał młodą matkę z dzieckiem [emoji20] .A obwiniam sie za to że mała będzie sie wychowywać w nie pełnej rodzinie i kiedyś może nie zrozumieć że to jej ojciec ma ją w dupie i mnie bedzie o wszystko obwiniać ...Z drugiej strony nie chce szukać jej nowego "tatusia" tylko poprostu chciałabym znaleźć partnera który ją zaakceptuje i bedzie umiał pokochać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale znam wiele dziewczyn, które ułożyły sobie życie na nowo, co najważniejsze znalazły o wiele lepszych partnerów od tych co byli. To, że będziesz miała dziecko nie przekreśla ułożenia sobie życia, tylko wiedz o tym, że jak dziecko się urodzi, troszkę zmienisz swój światopogląd.
 
A dlaczego miałaby obwiniać Ciebie? Przecież jak dorośnie, to wszystko zrozumie. Wszystko zależy od Ciebie, dla wielu mężczyzn dziecko nie jest problemem, przeciwnie, chciałoby mieć dziecko.
 
Do góry