reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa na pozytyw?

Wynik będziesz miała tego samego dnia online (o ile laboratorium oferuje taką opcję).
Jeśli coś jest na rzeczy, to beta już to wykaże.
 
reklama
Jeśli masz regularne cykle ,to beta już bediz e pewna na 100 % nie ma na co czekać, i doszukiwać się objawów
 
A czy w tym miesiącu,coś się nie wydarzyło? Stres? Wyjazd ? Chęć posiadania dziecka?
Hmm, w styczniu byłam chora ale nie umiem przywołać czy to było w tym czy poprzednim cyklu 🧐 oprócz tego to wybrałam się na 3 tygodnie do domu rodzinnego, powoli wyjazd dobiega końca. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Ogólnie podróżuję b.duzo ale do tej pory nie odbiło się to na długości cyklu. Niezdrowa chęć się pojawiła jak okres zaczął się spóźniać ;) zobaczymy jutro :)
 
Trzymam kciuki za dobre wyniki
Mi okres spóźnia się jedynie 2 dni, wczoraj cały dzień bolała mnie brzuch jak na okres i co chwile miałam wrażenie, że @ już przyszła. Test robiłam dzisiaj rano i również wyszedł negatywny, a owulacja wypadała 10-12.02 więc może jeszcze jest szansa 😉
 
Hej,
Spóźniam się 6 dzień, dziś zrobiłam test niestety wyszedł negatywny.
Czy miała któraś z was podobna sytuacje ale finalnie okazało sie, że jest w ciąży? Czy raczej uznać,że powód spóźnienia może być związany z czymś innym ? Powtórzyć test za tydzień Jeśli okres się nie pojawi ?
P.s.zbliżenie miało miejsce 19 dnia cyklu, ostatnie 2 dni wydawało mi się że mam pewne objawy ale może mózg płata mi figle? ;)
Będę wdzięczna za opinie
Najlepiej zrób sobie badanie krwi. Przyznam ,że ja miałam takie opóźnienia , gdy starałam się o drugie dziecko . Niestety u mnie to była głównie głową i dopiero jak odpuściłam to zaszłam w ciążę :)
 
Hej, chciałam odkopać temat w celu update. 03.03.2020 zrobiłam krew wyszło - 0,23, ostatecznie to rozwiało moje wątpliwości i ruszyłam dalej. Jednak dalej nie dostałam okresu martwiąc się już umówiłam wizytę do ginekologa na dziś, wcześniej postanowiłam mimo wszystko zrobić jeszcze jeden, ostatni test i okazał się pozytywny. U lekarza ciąża potwierdzona na podstawie wymiarów 8 tydzień i 3 dni, niestety na terminie ostatniej miesiączki polegać nie możemy. Możecie uwierzyć jakie było moje zdziwienie, a już po wizycie zaczęło mnie martwić dlaczego beta była tak niska miesiąc temu...
 
reklama
Hej, chciałam odkopać temat w celu update. 03.03.2020 zrobiłam krew wyszło - 0,23, ostatecznie to rozwiało moje wątpliwości i ruszyłam dalej. Jednak dalej nie dostałam okresu martwiąc się już umówiłam wizytę do ginekologa na dziś, wcześniej postanowiłam mimo wszystko zrobić jeszcze jeden, ostatni test i okazał się pozytywny. U lekarza ciąża potwierdzona na podstawie wymiarów 8 tydzień i 3 dni, niestety na terminie ostatniej miesiączki polegać nie możemy. Możecie uwierzyć jakie było moje zdziwienie, a już po wizycie zaczęło mnie martwić dlaczego beta była tak niska miesiąc temu...
To super wieści! A widzisz, biologia potrafi nam niezłe jaja zrobić. Uwierz, jest tutaj dziewczyna której termin porodu przesunął się dwa miesiące wstecz, miała plamienie, które traktowała jak okres, a w rzeczywistości ciąża była dwa miesiące starsza. Życzę Ci zdrowia i spokojniej, bezstresowej ciąży 💪
 
Do góry