reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szansa?

reklama
Rozwiązanie
Witam. Nie wiem w jakim forum bym mogła zadać to pytanie. Czy któraś z Was może mi wyjaśnić co to jest pecherzyk ciążowy? Stwierdzono u mnie przez ginekologa, że jest we wczesnej ciąży. To moja pierwsza ciąża i niezbyt znam się na tym.
Prosze poczytaj :
Link do: Pęcherzyk ciążowy

Jestes po prostu na poczatku ciąży, za jakis czas zamiast pęcherzyka zobaczysz juz zarodek [emoji6]
Spokojnej ciąży[emoji6]
Czy jest szansa na ciążę skoro Owulacja jest dzisiaj a współżycie bylo w poniedziałek wieczór!!?
A skąd ta pewność że masz dzisiaj owulację? Masz monitoring cyklu u ginekologa? Robiłaś testy owulacyjne? Tak jak koleżanka wspomniała, plemniki mogą w kanale rodnym przeżyć do 5 dni. Wiec jeżeli jesteś pewna że dziś jest owulacja to w sumie szanse na ciążę są jak najbardziej. A czy spore to nie wiem. Bo trafiając w owulację ze staraniami masz jakieś 30% procent szans że się uda.
 
Czytałam że to bujda
To poczytaj jeszcze raz. Kalendarzyk i objawy to niestety żaden pewnik. Pewnik to monitoring u ginekologa, duże prawdopodobieństwo mogą Ci dać tez testy owulacjne. A z tą bujdą to jeszcze tak dodam że zwróć uwagę na rozpiske dni płodnych u kobiety według większości kalendarzykow. Tam z reguły jest zaznaczone że największe prawdopodobieństwo na zajście w ciążę jest w owulację, ale zaznaczone jest też duże prawdopodobieństwo na zajście w ciążę od 2 dni przed owulacją do 2 dni po owulacji.
 
reklama
reklama
Do góry