reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szanse na ciążę

Dołączył(a)
12 Styczeń 2018
Postów
4
Cześć dziewczyny, chciałam się dowiedzieć (oczywiście nie proszę o wróżenie z fusów, a raczej o podzielenie się Waszymi doświadczeniami) jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po stosunku w 7 dc, przy regularnych 28-30 dniowych cyklach. Dziś jest 10 dzień po zbliżeniu, kręci mi się w głowie dość często, intensywnie boli mnie podbrzusze i co ciekawe śluz płodny (który już był obecny w czasie stosunku) zniknął (jak nigdy) dość szybko - w 13 dc. Myślicie, że jest realna szansa na ciążę? Któraś z Was była w podobnej sytuacji?
Kusi mnie by zrobić test ciążowy, ale podejrzewam, że jeszcze zdecydowanie za szybko na wiarygodny wynik :(
 
reklama
Ja 9 dc miałam owu, jestem w ciąży. Dokładnie w 33 tc. Objawy na początku rzadko kiedy występują.
 
To zależy też od organizmu kobiety . Ja na początku miałam podwyższoną temperaturę , wymioty , jak się okazało po wyniku krwi że jestem w ciąży i to był dopiero 4 tydzień . Teraz jestem już w 33tyg . Na test może być za wcześnie , natomiast , możesz zrobić test z krwi , on może wcześniej wykazać czy to ciąża .
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
Zastanawiam się właśnie nad testem z krwi, sikany zrobiłam u jest negatywny. Chociaż wiem, że nie jest wiarygodny jeszcze.
Ja już nie wiem czy sobie różnych objawów nie wymyślam, bez sensu się zafiksowałam ehhhh
 
Ja po odstawieniu tabletek pierwszy miesiąc nic, a w drugim cyklu bach i ciąża. A nawet jakoś żeśmy się nie starali za bardzo. Więc wszystko jest możliwe.
 
Myślę, że w przyszłym tygodniu może w poniedziałek zrobię sobie test (27dc). Wydaje mi się, że już byłoby coś widać w tym momencie :)
 
reklama
Do góry