reklama

szare sciany a jedna czerwona - czy bedzie pasowalo ?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez pchelka10.05, 10 Lipiec 2013.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

powiedzcie mi prosze czy moge zrobic jedna sciane w kolorze czerwonym ?

beda czerwone zaslony , kanapa czarna z poduszkami dekoracyjnymi czerwonymi , i dodatki w czerwieni i czerni

i czy pasowalaby taka ciemniejsza czerwien ?

macie jakies propozyche farb ?

taki kolor sciany mam

2rzyz9w.jpg

a taki czerwien chcialabym uzyskac (polaczenie jest tez z Dekorala Czekofashion + Natchnienie )
    003_salon.jpg

2. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

O moje klimaty :)

Mam sypialnię w takich kolorach. 3 sciany są szare. Jedna, na wprost okna jest czerwona. Czerwone zasłony i pościel.
    W kuchni natomiast mam 3 sciany czerwone a tylko jedną szaro-srebrną.

3. reklama
  4. justi82

justi82 Kubusiowa mama

Jak dla mnie super, też o takim czymś myślę do salonu. Ewentualnie u nas w grę wchodzi ciemny fioletowy.

5. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

sosnowiczanka

a mozesz mi napisac jaki masz ten kolor czerwony i z jakiech firmy farbe brałas ? czy malowałas na biła sciane czy miałas na niej inny kolor ? jezeli bys mogła prosiłabym o zdjecie tej czerwieni z szaroscia )))

ja mam narazie sciany 2 szare i jedna cynamon i własnie z tej synamon chce przemalowac na czerwony ale taki jakis ciemniejszy )) i niewiem czy najpierw pomalowac ja na biało a potem czerwony czy od razu na ten cynamom zrobic czerwony

a sciana ktora bedzie malowana na czerwono rowniez jest na przeciwko okna ))

obecnie szukam zasłon czerwonych ale takich grubych i jest problem bo nie moge dostac

u nas sa w praktikerze ale 1 szt kosztuje 99 zł a ja potrzebuje 2 szt wiec troche drogo (
    ale jak nie bedzie wyjscia to trzeba bedzie kupic

6. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Cos mi sie pomieszało...

Wrzucę wrzuce jeszcze raz
    zdjecia z kuchni
    DSC09765.JPG DSC09757.JPG
    Farba czerwona jest z dekorala czerwień flamenco. W rzeczywistości jest ciut ciemniejsza niz na fotkach.
    Nie mam zdjęc z sypialni na kompie, ale czerwien jest ta sama tylko szarość odrobinę jasniejsza.
    W kuchni malowane było na płyty GK (zielone) i pokrylo super. Mąż malował dwa razy. Mysle ze na cynamon mozesz spokojnie malowac czernoną farbą :)

Znalazłam fotkę z sypiani, nie widać na niej czerwonego koloru, ale jest popiel i zasłony. Wrzucam, poniewaz tez mam wlasnie takie grube, "porządne". Kupowałam w leroy merlin po 39,90:) na jakąs promocje trafiliśmy akurat :)
    DSC08720.jpg
    Sorki za ten wielki kwadrat na srodku, ale nie lubię wystawiania się na widok publiczny ;)))

7. ZwariowanaSol

ZwariowanaSol Fanka BB :)

pchełka - moja koleżanka tak ma pokój pomalowany tylko na szarek przylegającej ścianie nad kanapami ma takie 3 kwadraty malejące (mam nadzieję że wiesz o co chodzi) zamiast tych dwóch pasków - wygląda to zarąbiście :-)

8. Ala - mama Oli

Ala - mama Oli Zaciekawiona BB

Teraz modne są takie zestawienia.

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Fajny jest taki wystrój wnętrz, w którym jedna ściana jest inna, a połączenie szarości z czerwienią brzmi bardzo nowocześnie i fajnie :-) Samej podobają mi się tego typu rozwiązania :)

10. reklama
  11. MolaAg

MolaAg Zaciekawiona BB

Bardzo ładnie. Moim zdaniem to świetne połączenie. Ja mam w sypialni dwie ściany brązowe i dwie czerwone tak jest trochę za ciemno.

12. anulka233

anulka233 Zaciekawiona BB

Zgadzam się, takie kolorki modne są i mieszanie różnorakie.

Poleć forum