reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczawiany wapnia

Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
8
W wyniku analizy moczu wyszły dość liczne szczawiany wapnia. W marcu robione usg jamy brzusznej, nerki ok. Czy to konkretne produkty, posiłki (np. barszcz szczawiowy) mogły wpłynąć na taki poziom szczawianow?
Jakie zalecenia lekarza? (Moja wizyta w przyszłym tyg- 28 tydzień )

Dziekuje za odpowiedzi :)
 
reklama
W wyniku analizy moczu wyszły dość liczne szczawiany wapnia. W marcu robione usg jamy brzusznej, nerki ok. Czy to konkretne produkty, posiłki (np. barszcz szczawiowy) mogły wpłynąć na taki poziom szczawianow?
Jakie zalecenia lekarza? (Moja wizyta w przyszłym tyg- 28 tydzień )

Dziekuje za odpowiedzi :)
Ja tak miałam. Moja lekarka powiedziała, że to dieta np.owoce, szparagi. Ale to było na początku ciąży w lato. I potem się nie powtórzyło. Reszta wyników była ok.
 
Ostatnia edycja:
W wyniku analizy moczu wyszły dość liczne szczawiany wapnia. W marcu robione usg jamy brzusznej, nerki ok. Czy to konkretne produkty, posiłki (np. barszcz szczawiowy) mogły wpłynąć na taki poziom szczawianow?
Jakie zalecenia lekarza? (Moja wizyta w przyszłym tyg- 28 tydzień )

Dziekuje za odpowiedzi :)
Miałam to samo pod koniec ciąży, po porodzie wszystko w normie.
 
Do góry