reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin- gdzie urodziny?

ja proponuję skorzystać z firmy która organizowała dla moich dzieci przyjęcie urodzinowe, pełen profesjonalizm, dzieci świetnie się bawiły, a ja byłam bardzo zadowolona, do mojej córeczki przyszło 8 osób, były dwie animatorki zabaw i trzecia pani która pilnowała ogólnego porządku, dzieci były bezpieczne i bardzo dobrze się bawiły, nazwa tej firmy to bajkoteka-szczecin o ile dobrze pamiętam, jak wpiszecie w wyszukiwarce taką nazwę to na pewno się wyświetlić, naprawdę szczerze polecam :)))
 
reklama
Korzystając z usług takiej firmy trtzeba liczyć sie z dodatkowymi kosztami. Wydaje mi sie,że cała przyjemność polega na tym aby samemu urządzic takie urodziny dla dziecka.
Chyba że ktoś nie ma czasu,wtedy rozumiem.
 
Z reguły nie pisze na forach ale dzisiaj sie pokusze bo pewnie mam szukających oferty urodzin dla dzieci w Szczecinie jest sporo więc..Robiłam juz urodziny młodszej córki z urodzinkowem i faktycznie były bardzo ciekawe a dla córki jak mi potem mówiła najlepsze jakie miała ale mam jeszcze starsza (tez się uparła na urodzinkowo) a jej termin urodzin się zbliża.Dzwoniłam dzisiaj do tej Pani z urodzinek i mieli duze obłożenie terminowe a mnie zależało na jednej konkretnej dacie. Oczywiscie zaproponowano mi alternatywe tydzien później ale jakoze moja córka jest strasznie uparta to o przesówaniu terminu nie było mowy. Stwierdziłam że a pokuszę się o bajkoteke jako że Pani w poście wyzej wspomniała o tej firmie. Niestety rozczarowałam się... dzwoniłam po kilka razy i odpowiada tylko sekretarka, niestety trzeba miec szczęście zeby się dodzwonić a ja nie mam tyle czasu zeby próbować. Znalazłam oferte tej firmy i szału nie ma, bogatsza oferta jest na urodzinkowie. Poza tym z tego co wiem to była to pierwsza w Szczecinie taka firma co organizowała urodziny a bajkoteka ma praktycznie przepisane co lepsze z ich oferty wiec ja nie wiem jaka to ma byc alternatywa. Wiem ze jeśli chodzi o urodzinkowo to trzeba troche poczekac na fotki z imprez (ostatnio dostałam po 3 tygodniach) ale opłaciło się. Zostaje przy urodzinkowie i alternatywny termin musze zaklepać, tu na szczęście wiem ze z kontaktem nie ma żadnych problemów bo odbierają nawet w święta (byłam paskudna i zadzwoniłam).Teraz najważniejsze zadanie: przekonac moja Kasie o zmianie terminu. Ja dołacze sie jeszcze do postów wczesniej, jesli jakies mamy robiły urodziny tylko dla dziewczynek z urodzinkowem to piszcie bo mam kilka pytan odnosnie Hannah Montana i chciałabym z relacji mam dowiedzieć sie co i jak.
 
Nie jestem ze Szczecina,więc chyba niewiele pomoge.. Ale przyszło mi do głowy,że możesz skorzystac z forum społecznościowego miasta Szczecin,tam na pewno będa się dokładniej orientowac.
 
Witajcie, ja od 6 lat animuję urodzinki w domach przedszkolach, działkach, polanach i gdzie tam rodzice mają pomysł, jako klaun Mmi Konewka co spadła z drzewka ;O) :szok:.
Zabawa zawsze jest przepyszna: są scenki - gagi - klauna, skręcam baloniki (od pieska, kwiatka, serca po konia, Spider-Man-a czy smoka:), prowadzę bardzo niestandardowe konkursy i zabawy, maluje buźki, bawię bańkami mydlanymi - dużymi i małymi.
Jestem pedagogiem wczesnoszkolnym, który jeździł przez 5 lat do szkoły pantomimy i tam nabył tego co trzeba, by być najprawdziwszym klaunem z bajki:tak:. Na co dzień współpracuję z Fundacją Pogotowie Teatralne. Tutaj nie można się reklamować, więc nie piszę nic więcej. Jeśli podoba Wam się pomysł na urodzinki z klaunem... :O) zapraszam do poszukania szczegółowych informacji.
Pozdrawiam,
Iza
 
Z tym klaunem to raczej bym uważala,u mojego dziecka wywołuje on bardzo negatywne emocje,po prostu się go boi. Może lepiej inna maskotkę.
 
Z reguły nie pisze na forach ale dzisiaj sie pokusze bo pewnie mam szukających oferty urodzin dla dzieci w Szczecinie jest sporo więc..Robiłam juz urodziny młodszej córki z urodzinkowem i faktycznie były bardzo ciekawe a dla córki jak mi potem mówiła najlepsze jakie miała ale mam jeszcze starsza (tez się uparła na urodzinkowo) a jej termin urodzin się zbliża.Dzwoniłam dzisiaj do tej Pani z urodzinek i mieli duze obłożenie terminowe a mnie zależało na jednej konkretnej dacie. Oczywiscie zaproponowano mi alternatywe tydzien później ale jakoze moja córka jest strasznie uparta to o przesówaniu terminu nie było mowy. Stwierdziłam że a pokuszę się o bajkoteke jako że Pani w poście wyzej wspomniała o tej firmie. Niestety rozczarowałam się... dzwoniłam po kilka razy i odpowiada tylko sekretarka, niestety trzeba miec szczęście zeby się dodzwonić a ja nie mam tyle czasu zeby próbować. Znalazłam oferte tej firmy i szału nie ma, bogatsza oferta jest na urodzinkowie. Poza tym z tego co wiem to była to pierwsza w Szczecinie taka firma co organizowała urodziny a bajkoteka ma praktycznie przepisane co lepsze z ich oferty wiec ja nie wiem jaka to ma byc alternatywa. Wiem ze jeśli chodzi o urodzinkowo to trzeba troche poczekac na fotki z imprez (ostatnio dostałam po 3 tygodniach) ale opłaciło się. Zostaje przy urodzinkowie i alternatywny termin musze zaklepać, tu na szczęście wiem ze z kontaktem nie ma żadnych problemów bo odbierają nawet w święta (byłam paskudna i zadzwoniłam).Teraz najważniejsze zadanie: przekonac moja Kasie o zmianie terminu. Ja dołacze sie jeszcze do postów wczesniej, jesli jakies mamy robiły urodziny tylko dla dziewczynek z urodzinkowem to piszcie bo mam kilka pytan odnosnie Hannah Montana i chciałabym z relacji mam dowiedzieć sie co i jak.


Droga Pani!
Od początku istnienia naszej działalności nie posiadamy automatycznej sekretarki, ciekawa jestem do kogo Pani dzwoniła, na pewno nie do naszej firmy Bajkoteki. Wszystkie telefony odbieramy i oddzwaniamy wtedy, kiedy nie możemy odebrać.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową: www.bajkoteka.szczecin.pl
Uwaga! U nas nikt nie czeka na zdjęcia, zostają one wysłane po zakończeniu przyjęcia!!!
 
reklama
ja proponuję skorzystać z firmy która organizowała dla moich dzieci przyjęcie urodzinowe, pełen profesjonalizm, dzieci świetnie się bawiły, a ja byłam bardzo zadowolona, do mojej córeczki przyszło 8 osób, były dwie animatorki zabaw i trzecia pani która pilnowała ogólnego porządku, dzieci były bezpieczne i bardzo dobrze się bawiły, nazwa tej firmy to bajkoteka-szczecin o ile dobrze pamiętam, jak wpiszecie w wyszukiwarce taką nazwę to na pewno się wyświetlić, naprawdę szczerze polecam :)))


Dziękujemy Pani Dorotko za ciepłe słowa, mamy nadzieję że z Gabrysią spotkamy się już niebawem aby ponownie zorganizować niezapomniane urodzinki. Serdecznie pozdrawiamy. Bajkoteka-Szczecin. Organizacja urodzin dla dzieci Szczecin | Imprezy urodzinowe dla dzieci Szczecin | Bajkoteka - 101 pomysłów na dobrą zabawę
 
Do góry