reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin- gdzie urodziny?

Ja dla mojej córci zamówiłam klauna. nie pamiętam, chyba koniczynka - jakoś tak. Jak wpiszecie w gogle koniczynka klaun, to się wyświetli. suuuuper zabawa. nieźle się sama zmachałam w zabawie. A dzieciaki to już wogóle miały frajdę. Jak gdzieś tu czytałam, ze jakieś dziecko się bało. uwazam, że to wszystko zależy od dziecka. Ja swojej córci spytałam czy chce klauna.
 
reklama
Witam! Koleżanka mojej córki miała urodziny w Party Studio, w Szczecinie na Tkackiej, w profesjonalnym studiu fotograficznym. Wybrała temat "Jesteś gwiazdą", do którego przygotowana była scenografia: scena, flesze oraz kolorowe lasery. Jubilatka mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda sceny, a uczestniczące w przyjęciu dzieci jak prawdziwi fani lub członkowie zespołu. Do dyspozycji dzieci są stroje, peruki oraz rekwizyty.
Przyjęcie prowadziła animatorka, która organizowała różne zabawy i konkursy, w które dzieci świetnie się angażowały. Moim zdaniem jest to coś nowego w Szczecinie. Połączenie świetnej zabawy dla dzieci z profesjonalnymi zdjęciami. Próbkę można zobaczyć na stronie internetowej www.party-studio.pl.
Z czystym sumieniem mogę polecić Party Studio na organizację urodzin dla starszych dzieci.
 
Witam
Mój Mateusz miał urodzinki w Bawialni Elfik na Przecławiu, podobało nam się. Najbardziej pokazy baniek mydlanych. dzieciaki zadowolone, jedzenia sporo i nie brakowało napojów. W sumie kupiłam tylko osobno torta i reszta była w cenie. Polecam. Miła atmosfera
 
Słyszałam, że świetny sposób na urodziny w Szczecinie dla dzieciaków w wieku 7-14 to nowy lokal Planet Surface na Duńskiej, są tam multidotykowe stoły na których dzieci mogą się bawić a co najważniejsze poprzez tą zabawę poznawać nowe technologie. Nad całą imprezą czuwa animator i dodatkowo dostaje się film video z zamontowanych kamer. Wybieram się tam jeszcze w tym miesiącu z moim 9 cio latkiem, dam znac jak bylo.
 
Witam
Mam przed sobą urodziny dwunastolatka, ze względów organizacyjnych, najchętniej na Prawobrzeżu. Ma ktoś jakiś pomysł?? Bo to taki ciężki wiek: na klaunów i bawialnie trochę za późno, a na wyjście ze znajomymi do knajpki za wcześnie, więc poratujcie mnie jakimś pomysłem, proszę.
 
Od 4 lat robię urodziny w różnych firmach, a to klauny, roboty, warsztaty i tak dalej. Mnie się nie podobało bo jako klient chcę czuć że ludzie którym zlecam się interesują. Niestety, raz prawie mi się animatorka wycofała bo chora itd. Rok temu robiłam w urodzinkowie bo przeczytałam forum. Fakt, trudno jest znaleźć namiar ale to chyba lepiej bo przynajmniej nie robią imprez taśmowo a jak robią to ja nie odczułam żeby mnie ktoś potraktował per noga. Od początku było zainteresowanie, sympatyczny kontakt i nawet kilka rad na koniec. Nie wiedziałam np. że moje dziecko jest tak zazdrosne o młodszą siostrę! wyszło na urodzinach. Zabawa była naprawdę udana, dzieci radosne. Pobojowisko małe była ale to w końcu urodziny. W tym roku też robię w urodzinkowie i nie zamierzam zmieniać. Okazało się że połowa dzieciaków miała urodziny z nimi i animatorki znają po imieniu. Jeśli ktoś chce podaję namiar:
kontakt@urodzinkowo.pl, stronę to w googlach można znaleźć
 
Moja córka była w ostatni weekend na urodzinach z ogniskiem organizowanym przez Niezapomniane Urodziny. Laura była zachwycona! Dzieci obeszły tzw. ścieżką zdrowia jezioro Szmaragdowe - miały zorganizowane dużo zabaw i konkursów a na końcu było ognisko. Z tego co wiem, kiełbaski i napoje organizowali rodzice jubilata a od animatorek było domowe ciasto. Rozmawiałam z panią, która zajmuje się organizacją tych urodzin i wiem, że wyprawiają także urodziny w domu/na ogrodzie. Laura jest z września i wstępnie już zarezerwowałam termin:-)
Aha - adres z zaproszeń: Urodziny dla Dzieci w domu i w ogrodzie! Szczecin i okolice

Pozdrawiam
Ewka

PS W czasie gdy dzieci szły wokół jeziora, ja z innymi znajomymi rodzicami zajadałam się kiełbaskami przy ognisku.
 
Drodzy Rodzice,

zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty.
Stworzyliśmy nowe, ciekawe scenariusze przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 lat.
Nasze wiosenne nowości:

-Urodziny młodych biologów
-Szalone urodziony z Alicją w Krainie Czarów
-Euro 2012- urodziny z prawdziwym trenerem
-Urodziny dla kochających taniec i ruch " We can dance!"

kontakt@urodzinkowo.pl
503069158


ZAPRASZAMY!
 
reklama
Hej dziewczyny :) ja ostatnio znalazłam świetną firmę w szczecinie oferującą zaproszenie dużego pluszaka na przyjęcie, Mój syn jest wielbicielem Kubusia Puchatka i był wniebowzięty gdy taki duży stwór sie zjawił razem z gośćmi :D jego mina była bezcenna. Firma nazywa sie chyba elmo urodziny albo cos takiego.

Pozdrawiam
 
Do góry