reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin- gdzie urodziny?

Dołączył(a)
7 Lipiec 2009
Postów
0
Miasto
Szczecin
Hej dziewczyny!

Mam pytanie do mam ze Szczecina. Gdzie warto zrobic urodziny dla dziecka?zaznaczam że bawialnie troche juz się mojemu szkrabowi znudziły, niestety a było wygodnie :/ kino też ;/
Słyszałam o jakiejś nowej alternatywie robienia urodzin w domu lub ogrodzie, podobno świetnie wychodza i dzieciaki są zachwycone.Nie wiem co to za firma bo jakoś nie natrafiłam na reklamę wiec jesli może Wy macie na nią namiary? Wiem tylko że prowadzi to świetna animatorka i na tym, moja wiedza sie konczy. Błagam jakby jakas z Was miała namiar na nia byłabym w siódmym niebie tym bardziej że urodziny są za miesiąc:/ Jestem tu nowa wiec za jakiekolwiek błędy przepraszam.
 
reklama
No to masz kobieto szczęście bo ostatnio moja Amelka miała urodziny przez nie prowadzone (one chyba sa jedyne w Szczecinie jesli chodzi o taka organizacje w domu, więc raczej mówimy o tych samych). Wybrała urodziny z wróżkami, super wyszły. Wieczorem podam Ci kontakt bo teraz nie mam niestety przy sobie. Polecam Ci je z czystym sercem bo w bawialniach te animatorki to juz leca taśmowo z imprezami a te urodziny były zorgnizowne naprwde profesjonalnie, dzieciaki szlały, pobrzebierane, pomalowane i ja miałam spokój. Do wieczora!
 
Jestem jak obiecałam Więc tak , mam tylko e maila :urodzinki100@wp.pl. Zapytaj o oferte, odpisza Ci tez w weekend (ja w niedziele pisałam). Pozdrawiam i polecam sie na przyszłość
 
:-) trafiłam w temat, tydzień temu organizowały urodziny dla mojego szkraba, temat urodziny z detektywem. Zabawa wyszła świetnie, dzieci radosne, teraz czekamy na pamiatkowe zdjęcie. Dziewczyny bardzo sie przykładają. Radze Ci zadzwonic jaknajszybciej bo duzo ludzi sie do nich zgłasza, z tego co wiem to one jedyne w Szczecinie sie taka formą organizacji urodzin zajmują.
 
napiszcie coś więcej na ten temat. co one robiły z dzieciakami?? jakie zabawy?? były przebrane??dziecią też przynosiły kostiumy??malowały buzie??ciekawy ten temat. nie wiem czy u mnie nie ma takiego czegoś. z pewnościa by sie przydał. a ile tych animatorek było na ile dzieci?? i ile biorą z godzine pracy. wielkie dzięki
 
Hej dib2. Animatorek było 3 łącznie z ich koordynatorką (to zreszta szefowa).Zabawa trwała 2,5h w szczecinie w bawialniach zawsze sa tylko 2h i potem sie nudnawo robi a z dziewczynami dzieciaki nie chciały się rozstać.Z tego co wiem zabawy ciagle sa nowe i dostosowane do wieku, np.dzieciaki czegos szukają, maja mapy, zagduja
 
oj przepraszam juz dokańczam, źle mi sie wcisnęło. Na urodzinach mojego szkraba były właśnie śmieszne zgadywanki, nawet mnie wkręciły do zabawy:) żeby dzieci miały większy ubaw:) dzieci chciały koniecznie powtórke zabawy ciepło-zimno bo smiechu było co niemiara:) Tak jak napisałam wczesniej ciagle są nowe zabawy bo u mojej kolezanki jedna się powtórzyła.
W ofercie maja np. scenariusze ale nie 5 a 15 więc jest w czym wybierać. Często maja nawet oprawe muzyczną do każdego scenariusza. No u mnie wyszło fajnie bo dziewczyny były przebrane za detektywów i dzieciaki szybko podchwyciły klimat. Przeszły szkolenie detektywistyczne i otrzymały plakietki małych detektywów:) Było malowanie buzi, dzieci które nie chciały byc malowane pomagały animatorkom więc nikt sie nie nudził a one były przejęte. Były nawet doczepiane wąsy dla chetnych zeby zmienic image przed powrotem rodziców:) Z tego co wiem to przebrania zależą od scenariusza. Koleżanka miała urodziny z wróżkami to dziewczyny były świetnie przebrane, a dzieciaki (były same dziewczynki) robiły różdżki i uczyły się tańca i zaklęć wróżek.Animatorek było 3 na 12, mają wprawę żeby okiełznać te wulkany energii:) Oferte właśnie mam przed sobą i np. maja pakiet podstawowy 150zł i w tym szampany dla dzieci, zaproszenia, plasy przy muzyce i pamiatkowe zdjecie , które tydzień później dostajesz. Fajne jest to że dalsza część oferty jest do wyboru, nie masz narzuconych 3 pakietów tylko wybierasz co Ci sie podoba np. malowanie twarzy , robienie zweirzaków z balonów modelinowych, scenariusze. W porównaniu z bawialniami jest to naprawde cos nowego i mozna wybrac cos dla dziecka.Plusem jest to że właśnie jak chyba ktos wyżej wspomniał nie leca "tasmowo" z urodzinami, wszystko opracowuja wczesniej, umawiaja sie nawet na krótkie spotkanie w celu omówienia szczegółów no i zaproszenia nie drukuja z komputera tylko same robia i każde sa inne. Ta ich szefowa to z tego co wiem ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi i szkolenia robiła więc zna sie na rzeczy.No co jeszcze moge Ci napisać... jescze wracając do cen to tez jakichś wygórowanych nie maja. Ja płaciłam z 2,5 h pakiet podstawowy, malowanie twarzy, scenariusz ok 300zł.Także jak wczesniej robiłam w bawialniach to płaciłam więcej a wychodziło róznie. No ja juz wiem ze przyszłe urodziny tez zrobie u nich bo dbaja o kontakt z klientem i o całą oprawe urodzin. To tyle ale się rozpisałam ale mam nadzieje ze na cos się przydałam:)
 
z tego co piszesz to super.
Jak miałam 13 lat to rodzice zrobili mi urodziny w McDonalds i szkoda słów. przepłacili. tego jestem w 100 % pewna...tylko kubek był fajny
 
reklama
No właśnie, Mcdonal odchodzi do lamusa i dla mnie bawialnie tez bo masówa się straszna zrobiła, nikt się nie przykłada, zaproszenia wydrukowane z komputera, jakas animatorka która w ogóle cierpliwości do dzieci nie ma biega i je strofuje że tam mozna a tam nie więc dla mnie bawialnie się juz mocno przejadły.
 
Do góry