reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin Zdroje

Rakel

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
51
Hej, szukam informacji na temat szpitala Zdroje w Szczecinie.
Ktoś tam rodził? Jak opinie?
Co trzeba mieć dla dziecka i dla siebie na czas pobytu? Bo wiadomo, że co szpital to inne wymagania :)
 
reklama
Hej.ja miałam CC w Zdrojach nie narzekam , ale co do położnych to mam zastrzeżenia , zależy też na jaką zmianę się trafi , po CC po paru godzinach przyszła położna pomogla się wykąpać itd , zmiana na drugi dzień już nie bardzo , Pani od laktacji masakra
 
Hej.ja miałam CC w Zdrojach nie narzekam , ale co do położnych to mam zastrzeżenia , zależy też na jaką zmianę się trafi , po CC po paru godzinach przyszła położna pomogla się wykąpać itd , zmiana na drugi dzień już nie bardzo , Pani od laktacji masakra

Ja przy poprzednim porodzie położne miałam tragiczne, więc już chyba to mnie nie przerazi. Krzyczały na mnie cały czas, a ja ryczałam :) Żadnej pomocy, żadnego wsparcia czy miłego słowa.
A podpowiesz jeszcze co trzeba mieć dla siebie i dziecka, a co szpital gwarantuje? Mam tam prawie 200km więc nie mam możliwości odwiedzenia oddziału, a boję się, że przez telefon mogą mi wszystkiego nie powiedzieć. Nikt mi także nie dowiezie potrzebnych rzeczy.
 
Ja przy poprzednim porodzie położne miałam tragiczne, więc już chyba to mnie nie przerazi. Krzyczały na mnie cały czas, a ja ryczałam :) Żadnej pomocy, żadnego wsparcia czy miłego słowa.
A podpowiesz jeszcze co trzeba mieć dla siebie i dziecka, a co szpital gwarantuje? Mam tam prawie 200km więc nie mam możliwości odwiedzenia oddziału, a boję się, że przez telefon mogą mi wszystkiego nie powiedzieć. Nikt mi także nie dowiezie potrzebnych rzeczy.
Ja miałam wszystko dla malego ,od pampersów ,ubranek itp , dla siebie koszule ,gatki , podkłady ale tam były , kosmetyki.Ja miałam problem z lakatacja i mm od nich brałam w szpitalu ,
 
To łap screeny z fb
20200520_095215.jpeg
20200520_095127.jpeg
 
reklama
Do góry