reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki w ciąży :)

Ja myśl nad porodem w Zdrojach. Byłam oglądnąć porodówkę w Policach i też była OK więc to mój drugi typ.
Nie widziaam jednak tego nowego oddziału w Zdrojach.

Czy ktoś wie, czy tam można przyjechać i zobaczyć co i jak? Trzeba się umawiać?
 
reklama
oj, no to rzeczywiście, ja tez chyba bym Pomorzany omijała szerokim łukiem. A co do oglądania szpitala, to na szkole rodzenia mówiła jedna dziewczyna,ze była w Zdrojach i wszysko jej pokazali,pojechała bez zapowiedzi, ale musiała czekać aż ktoś będzie mial chwilę żeby ja oprowadzic, ale wszysy byli b. mili.
Ja chyba pod koniec lipca pojeżdzę.
 
Napisałam na wątku o porodówkach, czy któraś z dziewczyn nie chce się podzielić doświadczeniami z porodu w Zdrojach, ale narazie cisza, może jeszcze ktoś się trafi.
Najbliżej nam do tego szpitala dlatego fajnie byłoby tam trafić, moim drugim typem są Police (mam tam lekarza prowadzącego), ale musielibyśmy przedzierać się przez całe miasto i jednak to 40 km od nas z domu wiec jakby nie było troche daleko szczególnie w godzinach szczytu. Opcję tą bardziej rozważam jeżeli okaże się, że będzie planowana cesarka...

My chodzimy na szkołe rodzenia w Zdrojach i jest tam w planowane zwiedzanie porodówki w ramch zajęć a czy tak indywidualnie można przyjechać i zobaczyć tego nie wiem.

Co do Pomorzan to kuzynka rodziła w 2011 i była bardzo zadowolona, bardzo chwialiła personel i przeprowadznie calej akcji porodowej (chociaż wynajęła prywanie położną, która była wyłącznie do jej dyspozycji). Poród też miała wywołany, bo zgłosiła się do swojego lekarza tam pracującego, który stwierdził, że jeszcze ze 3 dni może pochodzić z takimi lekkimi skurczami, no chyba że chce już urodzić... Sprzętowo nie są najlepiej wyposażeni, ale wszytkim rozdają zzo więc mają spory ruch. Sale są czyste i odremontowane.
 
Witam!
Znalazłam wreszcie coś ze Szczecina :)
Jestem w 17 tygodniu ciąży, zaczynam się zastanawiać jak to jest ze szkołą rodzenia u nas..
 
reklama
Do góry