reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
dziewczyny do gdzie wyscie pouciekaly tak daleko ? :szok: nawet na grilla latem nie mozna sie umowic ,, poczekam moze jednak sie znajdzie ktos z prawobrzeza?? :D no chyba ze przyjedziecie z malymi do mnie :D hehe na mnie nie ma co liczyc bo samochod sprzedaje i nowego jeszcze nie kupilam :)
:dull:pozdrawiam
 
tu zawsze pustki, ja teraz to na grila nie wpadnę;) bo mam etap wicia gniazda i szykuje się na narodziny kolejnej dzidzi.
śliczna ta twoja vanessa musze się napatrzy żeby moja córcia się taka ładna urodziła.
 
Caro ja z Bukowego jestem ale moja dzidzia maleńka jeszce to czekam na ładna pogodę :) ale jak sie zacznie to spoko możemy razem połazić :)))
 
Sorga!! super chociaz ty hehe Pewnie ze mozemy polazic moja mala w wozeczku siedzi spokojnie gozej jak ja sie wysadzi to zachowuje sie jakby szatan w nia wstapil :szok::-D

Tygrysek! :) Gratuluje slicznego bunia :)
trzymam kciuki ..:) napewno urodzi sie slicznusia oto sie nie martw hehe :) zreszta dla mnie wszystkie dzieci sa slicznusie i kofane Masz juz imie dla malutkiej?:)
 
Ale żescie się rozgadały, he :-)
A Ty Caro masz wielka burę za to, że sie nie odzywasz!!!!
Co do przyjazdów to ja moge już przyjeżdzać do Ciebie, bo u nas sprawa z autem za to odwrotnie, wreszcie zmotoryzowani :-D hura!
Pozdrawiamy serdecznie.

Teraz szykujemy sie do wyjazdu. Jedziemy w góry!!! Wreszcie, nie moge sie juz doczekac, full spraw do załatwienie i rzeczy do kupienia prze wyjazdem, a to już za 10 dni, wiec chyba spotkanko odłozymy na po 22 lipca.
Jejku mówię Wam dziewczyny jak ja sie doczekac nie mogę!
 
Gosia to ty sie nie odzywasz wstreciulo jedna hehe
Co tam u natalki pogody nie ma zebysmy mogly sie spotkac .. ale jak wrocicie zapraszam na grila tym razem z mezusiem hehe :D moja mala rozrabia tak ze sie w glowie niemiesci mowie ci rady sobie nie daje jak tam Natalka :-D ucaluj ja od internetowej cioci hehe
pozdrowionka :)
 
razem z synusiem wybraliśmy Wiktoria a tatus dołożył Weronika, więc Wiktoria Weronika będzie, o ile to nie psikus z jajkami, ale jesli tak to Błażej.
wybieram się po niedzili na usg po 30 tygodniu więc się okaze czy lekarz dalej obstaje przy córci.
 
reklama
:tak:Wiktoria-Weronika slicznie .
Chcialam mojej tez tak dac na imie ale mamy dwie znajome ktorych dziewczynki maja takie imionka i troche by sie nam mylio hehe wiec dalam vanessa-melanie :happy2::-D
 
Do góry