reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Witaj wiola:))))

mama poli dam dam ,mam nadzieję,że da mi skierowanie.
Infoludek.pl - portal regionalny Szczecin i zachodniopomorskie, Zielona Góra i lubuskie. Informacje, ogłoszenia, opinie. - Wiadomości - Kultura - Dla Dzieci - Sprawdź gdzie warto świętować Dzień Dziecka
Atrakcje na Dzień Dziecka w Szczecinie - Szczecin
poczytaj:D

A ja juz wogóle nie oddycham:((( nos zapchany na amen:( theraflu nie pomaga:/ usta mam wysuszone bo musze gębulą oddychać masakra.oczy mi łzawią i swędzą, nigdy tak nie miałam czy to zatoki i jeszcze jakas alergia :szok::szok: nigdy chyba tak aż nie miałam.
 
Ewon ja mam to samo.Tylko ze teraz na alergie nic nie moge prawie brac :/ Dobrze ze dzis chlodniej to troszke mam ulge.
 
Hej dziewczyny, ja po wizycie u gin.Ciąża potwierdzona.Cyntia 85 - miałaś racje- nie ma co za wcześnie lecieć-ledwo coś było widać.Mam przyjśc 12 czerwca jeszcze raz....Wg mojego liczenia to był 6t2d jednak gin wychodził 5t6d....za wczesnie by cos zobaczyć..ale nie wiem jak ona liczy czy wiek dziecka wg usg czy od daty miesiaczki....zobaczymy 12 czerwca.
 
Dzięki Ewon ;-)

My w końcu pojechaliśmy do Niemiec do ZOO. A Wy jak spędziłyście Dzień Dziecka? Słyszałam, że tłumy były na Jasnych Błoniach :-)
 
Witam się i ja :tak:
My również byliśmy na Dzień Dziecka w ZOO w Uckermunde. A Ty mama poli? Też tam. Może nawet się widziałyśmy :-) My byliśmy z dwoma rozbrykanymi chłopcami.

Witam mamusie, które spodziewają się dzieciątek :tak:

ewon jak zdrówko?
 
I jak zawsze post moj się nie wyświetlił,a tyle pisałam .Byłam u ortopedy,wizyta trwa£a raptem 5min.dal skierowanie na zwykle rtg,tylko dlatego zebym sie odczepiła,bo stwierdził,że to raczej wina tego ze mam skrzywiony kregoslup.wczoraj bylam na rtg i w rejestracji chciala dac termin na sierpien to ja wysmialam,ugadalam z lekarzem sie ze przyjde bez rejestracji we wtorek i zobaczymy zdjecie.
 
reklama
A my w weekend bylismy na działeczce.My będziemy co weekend na niej,dziciaki sie wylataja i ja odpoczywam.Jeszcze brakuje mi domek w ktorym moglabym spac.ale to z czasem uzbieramy kaske.
 
Do góry