reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

szkoda że wcześniej o tym kinie nie pomyślałam a teraz to nici bo wracam do pracy i lipa z wolnym w tygodniu, ale słyszałam że to rewelacja
u nas na wsi nici ze spacwerków bo zawierucha straszna łeb chce oberwać że szok
jade w poiedzialek na arkońską na konsultacje w sprawie migdałka i zobaczymy na kiedy nam termin wyznaczą
 
reklama
Gratulacje Joasiu !!!
Co do kina, to ja sie nigdy nie odważyłam, Natalka nawet jak na dworze spała to po wiejsciu do jakiegos pomieszczenia zaraz sie budziła :( A teraz za duza jest:( Bo podobno tylko do roczku wposzczają:(
 
odebrałam już prawo jazdy i teraz to już muszę podlizywać się mężowi żeby dał mi samochód :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

już coś wspomniał w żartach że mam go zawiźć do kolegi bo bo będą pić :-D:-):-):-)
i jak tam? dal mężulo bryczkę? i jak sie czujesz za kierownicą?:laugh2:
HE J :0
Mam pytanie: Czy chodzicie czasami ze swoimi Maleństwami do kina?
Dajcie znać. Może kiedyś wybierzemy się wspólnie.
ja szczerze mówiąc jeszcze nie byłam ale może bym i miała ochotkę:tak: daj znać jak się będziesz wybierała... tylko nie wiem jak mój młody będzie się sprawował:rofl2:
szkoda że wcześniej o tym kinie nie pomyślałam a teraz to nici bo wracam do pracy i lipa z wolnym w tygodniu, ale słyszałam że to rewelacja
u nas na wsi nici ze spacwerków bo zawierucha straszna łeb chce oberwać że szok
jade w poiedzialek na arkońską na konsultacje w sprawie migdałka i zobaczymy na kiedy nam termin wyznaczą
ja taż już za 4 tyg. będę siedziała w robocie:szok: wryyyyy i bryyyyyyyy skończy się "laba":laugh2: no i daj znać co z migdałkiem:tak:
mogę już Wam Drogie Kobietki napisać, że Będziemy mieć Chłopczyka - Mateuszka :-)
GRATULUJĘ!!!!!!!!!! ja też mam mateuszka - fajne chłopaki - tylko teraz to co jeden to mateusz:rofl2:
Gratulacje Joasiu !!!
Co do kina, to ja sie nigdy nie odważyłam, Natalka nawet jak na dworze spała to po wiejsciu do jakiegos pomieszczenia zaraz sie budziła :( A teraz za duza jest:( Bo podobno tylko do roczku wposzczają:(
mój też jak gdzieś wchodze to od razu czy jak 5zl:sorry2:.... i czy oby na pewno kino do roku?


pozdrawiam dziewczynki
 
do kina nie chodziłam z córką ale już niedługo będzie wystarczająco duża żeby iść na jakąś fajną bajkę,

a no pojeździłam sobie po mieście i to DUŻO :szok: prawie trzy godziny jeździłam i miałam już serdecznie dość to się zamieniłam z mężem, ogólnie to dobrze się czuję za kierownicą tylko muszę się przyzwyczaić do naszego samochodu bo jednak to jest zupełnie co innego co te auta na kursie,

Asiu ładne imię wybrałaś :-)
 
Małgosiu,Haniu,Cudelfiku;
Dzięki za miłe słowa :-)
Cudelfik;
Jeździj jak najwięcej - tak jak Piszesz, jazda na kursie to zupełnie co innego jak samodzielna...
Ja prawdę mówiąc już od dawna jestem na tym etapie, że wolę być wożoną niż kierowcą :-)
 
dobry wieczór, idę zaraz położyć córkę spać i z chęcią też bym się położyła, ale muszę czekać na męża, dzisiaj też jeździłam, byliśmy na działce i podziwiałam postępy na budowie, już niedługo będzie koniec i możemy się przenosić :-):-)
 
Dziwczynki, a ja Was goraco pozdrawiam z Irlandii :-D Jestem w odwiedzinach u brata, za 4 dni wracam i moze sie spotkamy w koncu, co wy na to, pogoda coraz ladniesza (chyba ;-))?? Jakis park, lub chociaz na hebatke...pomyslimy, jestescie za? Buziaki <papa>
 
Hej Dziewczynki :-)
Wczoraj byliśmy w kinie na Lejdis - i muszę przyznać, że całkiem fajny film :-) Niestety testosteron mi się w ogóle nie podobał, więc miałam mieszane uczucia idąc do kina...
Miło się rozczarowałam - jednak Kobiety górą :-):-):-):-):-)
Cudelfik;
Cieszę się, że już niedługo będziemy sąsiadkami :-)
Tylko najgorsze te przeprowadzki...
Małgosiu;
Czy u Ciebie również taka ładna pogoda?
Myślę, że to jest dobry pomysł :-)
Uważajcie na siebie i 3majcie się ciepło
 
reklama
Tutaj pogoda jest wkratke, jednego dnia mielismy deszcz, slonce, snieg, grad i zawieruche :-D A potem znow slonce:-) Ale dzis np. bylo slicznie :)
 
Do góry