reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

HEJ MAMUSIE ZE SZCZECINA I OKOLIC MOŻE JAKIES SPOTKANKO ZORGANIZUJEMY ? CO WY NA TO ? POZDRAWIAM CIEPLUTKO!!!BUZIACZKI!!!!!! MAMA ROCZNEGO OLKA!!!!!! MOJE GG 7301237!!!---------ZAPRASZAM NA POGADUCHY!!!! :laugh:
 
reklama
Cześć dziewczyny, zajrzalam do was z sentymentu, tez mieszkalam w Szczecinie ale obecnie przebywam w Warszawie z nadzieją że kiedyś powrócę w wasze strony.
Jestem mamą Olguni urodzonej 27 stycznia 2005.
Pozdrawiam was serdecznie i pozwole sobie zaglądać do was ok?
 
hej gruba...tez jestem oryginalnie ze szczecina. A teraz mieszkam pod Wawa .... ale do Szczecina chyba juz nie wróce, chociaz nigdy nic nie wiadomo :)....pozdrawiam.
 
No ja mam nadzieję że kiedyś tak, bardzo bym chciala. Ale w sumie tak jak piszesz nigdy nic nie wiadomo. A ty byś chciala i co jeśli można wiedzieć przygnalo ciię tak daleko?
Pozdrawiam szczecinianki i nie tylko
 
co mnie wygnało? .... facet :) ... zakochałam sie na studiach i podążyłam za nim ... co śmiesznijesze juz z nim nie jestem, bo okazał sie byc mega palantem do potegi....ale gdybym nie to, nie byłabym teraz z facetem z którym jetsem i nie miała mojej słodkiej Kaliny. Wiec nie ma tego złego ....

pozdrawiam
 
No prosze, ja też wyemigrowalam przez faceta, dalej z nim jestem i niestety będziemy wędrować bo jest żolnierzem zawodowym.
pozdrawiam
 
reklama
witam Wszystkie Szczecinianki!!!! Jestem przyszła mamusia z prawobrzeża. Jak któraś mieszka w okolicy niech sie odezwie,będziemy mogły umówic sie na wspólne spacerki z maluszkami:)
pozdrowionka dla Mamusiek ze Szczecina:)
 
Do góry