reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczękościsk i zapalenie dziąsła

krewetka

mama
Dołączył(a)
30 Grudzień 2007
Postów
7 707
Miasto
Brunary
dzień dobry
od niedzieli (6.05) zmagam sie z zapaleniem dziąsła przy częsciowo wyrznietej 8, do tego mam szczęskoscisk, dostałam antybiotyk Clinadamycin MIP 600 który zazywam od poniedziałku( 1tabl co 12h), kiedy powinna nastapic poprawa, gdyz jak narazie jest bez zmian, nadal bardzo boli i na dodatek mam lekko spuchnięty policzek, a moze powinnam ponownie skonsultowac sie ze stomatologiem?
[h=1][/h]
 
reklama
dzień dobry
od niedzieli (6.05) zmagam sie z zapaleniem dziąsła przy częsciowo wyrznietej 8, do tego mam szczęskoscisk, dostałam antybiotyk Clinadamycin MIP 600 który zazywam od poniedziałku( 1tabl co 12h), kiedy powinna nastapic poprawa, gdyz jak narazie jest bez zmian, nadal bardzo boli i na dodatek mam lekko spuchnięty policzek, a moze powinnam ponownie skonsultowac sie ze stomatologiem?

Witaj
Jeśli nadal nie ma poprawy wskazana jest ponowna wizyta u stomatologa.
Pozdrawiam
KBM
 
Do góry