• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

szczękościsk i zapalenie dziąsła

krewetka

mama
dzień dobry
od niedzieli (6.05) zmagam sie z zapaleniem dziąsła przy częsciowo wyrznietej 8, do tego mam szczęskoscisk, dostałam antybiotyk Clinadamycin MIP 600 który zazywam od poniedziałku( 1tabl co 12h), kiedy powinna nastapic poprawa, gdyz jak narazie jest bez zmian, nadal bardzo boli i na dodatek mam lekko spuchnięty policzek, a moze powinnam ponownie skonsultowac sie ze stomatologiem?
[h=1][/h]
 
reklama
dzień dobry
od niedzieli (6.05) zmagam sie z zapaleniem dziąsła przy częsciowo wyrznietej 8, do tego mam szczęskoscisk, dostałam antybiotyk Clinadamycin MIP 600 który zazywam od poniedziałku( 1tabl co 12h), kiedy powinna nastapic poprawa, gdyz jak narazie jest bez zmian, nadal bardzo boli i na dodatek mam lekko spuchnięty policzek, a moze powinnam ponownie skonsultowac sie ze stomatologiem?

Witaj
Jeśli nadal nie ma poprawy wskazana jest ponowna wizyta u stomatologa.
Pozdrawiam
KBM
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry