reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczelina odbytu i potworny ból

Dołączył(a)
18 Maj 2018
Postów
6
Witam. Obecnie jestem w 19 tc. Od jakiegos miesiaca odczuwam bol zlokalizowany tak jakby w jelicie, kilka cm od odbytu. Czasami jest tak silny,ze az nie moge siedziec. Do tego szczelina odbytu...Zaczelo sie,gdy bylam w szpitalu z powodu krwotoku spowodowanego krwiakiem.Na szczescie juz jest ok. Tylko ten staly bol...Przrpraszam,ze bez polskich znakow,ale pisze z tel. Prosze napiszcie..czy ktoras z Was tak miala? Caluje!:-*
 
reklama
Mi po ciazy z synkiem zrobila sie szczelina odbytu. Ale ona boli tylko podczas zatwardzen i wtedy tez pojawia sie.krew. mialas robiona kolonoskopie?
 
Wizytę mam na początku sierpnia.Bede tez zmieniac ginekologa, bo mi powiedzial:"w ciazy wiele rzeczy boli"...Wiec dopiero cos dalej bede dzialac w kierunku ustalenia "co to":-(
 
ja miałam takie problemy po porodzie sn - szczerze mówiąc poza czopkami i lekiem na obkurczenie naczyń nic nie robiłam więcej i zagoiło się po 4 miesiącach...
skorzystaj lepiej z prywatnej wizyty u proktologa, żeby to przyśpieszyć
 
Ja ze szczeliną męczę sie od paru ładnych lat, po pierwszym porodzie nic bardziej mnie nie bolało jak odbyt. Zrobił mi się na zewnątrz wielki zakrzep a w środku pękła szczelina.... załatwienie się to był koszmar. Teraz jestem w drugiej ciąży i bardzo się boję porodu i komplikacji w obrębie krocza :(
 
Miałam bardzo podobny problem do autorki tego wątku- okazało się,że mam szczelinę odbytu. Leczenie farmakologiczne po porodzie nic nie pomagało a mój proktolog by je ciągnął chyba w nieskończoność. W końcu znajomy dał mi namiar na Panią doktor Kucharczyk z Warszawy - w szpitalu św.Elżbiety mają oddział proktologiczny.Umówiłam się na konsultację i okazało się, że tu potrzebny jest zabieg. Nie zostało mi nic innego jak się na niego zdecydować bo przecież ból był nie do wytrzymania. Po zabiegu wszystko przeszło, ładnie się zagoiło i mam spokój. Oby nigdy więcej...
 
reklama
Ja ze szczeliną męczę sie od paru ładnych lat, po pierwszym porodzie nic bardziej mnie nie bolało jak odbyt. Zrobił mi się na zewnątrz wielki zakrzep a w środku pękła szczelina.... załatwienie się to był koszmar. Teraz jestem w drugiej ciąży i bardzo się boję porodu i komplikacji w obrębie krocza :(
Jak po drugim porodzie? Dolegliwości wróciły?
 
Do góry