reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia 6w1 czy 5w1

reklama
pierwsze szczepienia po wyjściu ze szpitala 6 w 1, synek nie gorączkował, ale był bardzo ponury, śpiący i nie za dużo jadł ale to tylko w drugiej dobie po szczepieniu.
 
Tylko.i wylacznie te zwykle ewentualnie je troche odraczac nigdy bym.dziecku nie zafundowala 5lub 6 w1to tak jak ty bys naraz zachorowala na 5lub 6 chorob. A glowne afery sa wlasnie po tych skojarzonych szczepionkach. Kazdy dobry pediatra ci je odradzi ktory nie.jest schapany na.profity ze.sprzedazy skojarzonych szczepionek. Warto dopytac jakimi.dokladnie szczepia u was w.przychodni ewentualnie dokupic swoje te bez rteci. Bodajrze engerix zamiast euvaxu czy jakos tak.dokladnie tych nazw nie pamietam musialabys poszukac lub dopytac.
 
no właśnie tyle opinie ile mam, a ja już muszę podjąć jakąś decyzję, bo maleństwo będzie na świecie.Zamierzam też szczepic na rotawirusy i pneumokoki
 
reklama
Ja mialam w rodzinie ciezki przypadek choroby po pneumokokach co rozwialo moje watpliwosci. Ale nie bede wam pisac bo sa tez opisy powiklan poszczepiennych. Ja uwazam szczepionki za wielkie dobrodziejstwo ale kazdy ma swoj rozum i decyzje trzeba podjac samodzielnie. Dla mnie tez byla bardzo trudna jednak za kazdym razem szczepienie jest latwiejsze.
 
Do góry