reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia na COVID a ciąża !

Cześć. Ja również straciłam swoją ciąże po szczepieniu. Zaszczepiłam się jak podejrzewalam że jestem w ciąży przyjęłam dwie dawki i w 7 tyg ciazy okazało się że ciąża obumarła. Przypadek? Nie sądzę.
dlaczego zaszczepiłaś się w I trymestrze wiedząc o ciąży? Z tego co wiem to na początku nikt nie zaleca a w II/III trymestrze po czasie organogenezy właśnie... Przykro mi z powodu Twojej straty ale to może nawet związku ze szczepieniem nie mieć do 12tc może się zdarzyć zawsze wszystko 🥺🤷
 
reklama
Cześć. Ja również straciłam swoją ciąże po szczepieniu. Zaszczepiłam się jak podejrzewalam że jestem w ciąży przyjęłam dwie dawki i w 7 tyg ciazy okazało się że ciąża obumarła. Przypadek? Nie sądzę.
A znasz statystyki, ile ciąż kończy się poronieniem w pierwszym trymestrze?
Wykluczyłaś wady genetyczne?

Nie strasz.
 
Cześć. Ja również straciłam swoją ciąże po szczepieniu. Zaszczepiłam się jak podejrzewalam że jestem w ciąży przyjęłam dwie dawki i w 7 tyg ciazy okazało się że ciąża obumarła. Przypadek? Nie sądzę.
Stracilam trzy ciążę. W czwartej się szczepilam i mam 7tygidniowa córkę.

Bardzo mi przykro, ale to przypadek.
 
A co jeśli ciąża by obumarła bez zaszczepienia ? To suche gdybanie a co by było gdyby.

Ja jestem zaszczepiona i jestem w ciąży i gdy tylko wejdę w II trymestr na 100% zaszczepię się 3 dawką.

Nie rozumiem tego namawiania do nieszczepienia się.

Chcesz to się szczepisz, nie to nie - każdy ma swój wybór.
Ciągle to samo. Tak jak gdyby wciskano komuś szczepionkę na siłę. Do fotela was przypną i na chama was zaszczepią ? Na litość boską NIE !
Przegadywanie się co jest lepsze i ty ty i ty i wy musicie też tak zrobić.

Każdy przypadek jest inny. Jeden dostanie wysypki i wysokiej gorączki a drugi nawet nie będzie wiedział że może coś wyskoczyć bo nie miał kompletnie żadnych objawów.
 
dlaczego zaszczepiłaś się w I trymestrze wiedząc o ciąży? Z tego co wiem to na początku nikt nie zaleca a w II/III trymestrze po czasie organogenezy właśnie... Przykro mi z powodu Twojej straty ale to może nawet związku ze szczepieniem nie mieć do 12tc może się zdarzyć zawsze wszystko 🥺🤷
Mówiłam lekarzowi że podejrzewam ciąże ale powiedzial że absolutnie szczepienie nie ma wpływu na ciąże.
 
dlaczego zaszczepiłaś się w I trymestrze wiedząc o ciąży? Z tego co wiem to na początku nikt nie zaleca a w II/III trymestrze po czasie organogenezy właśnie... Przykro mi z powodu Twojej straty ale to może nawet związku ze szczepieniem nie mieć do 12tc może się zdarzyć zawsze wszystko 🥺🤷
Mówiłam lekarzowi że podejrzewam ciąże ale powiedzial że absolutnie szczepienie nie ma wpływu na ciąże.
 
Cześć. Ja również straciłam swoją ciąże po szczepieniu. Zaszczepiłam się jak podejrzewalam że jestem w ciąży przyjęłam dwie dawki i w 7 tyg ciazy okazało się że ciąża obumarła. Przypadek? Nie sądzę.
A ja sądzę, że przypadek ;)
Przykro mi. Jednak w tym wypadku też niestety sadze, że przypadek. Do 8-10tygodnia ciąża może obumrzeć i często nic na to poradzić nie można. Gdy dziecko rodzi się martwe po szczepieniu (czyli już zdecydowanie w późniejszych etapach) można uznać za skutek szczepienia.
 
reklama
Ja też. Ja urodziłam 4 tyg temu. Zaczęły się pielgrzymki nierozumnej rodziny i drżę żeby nikt mi dziecka nie zaraził. Żałuję że nie zaszczepiłam się w 3 trymestrze. Aktualnie jest po 1 dawce szczepionki.
 
Do góry