reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia pneumokoki płatne czy refundowane?

Ankuś

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2017
Postów
1 855
Miasto
Warszawa
Hej
Mam pytanie odnośnie szczepionek.
Bierzemy 6w1 i rotawirus. Nie wiem co zrobić z pneumo. Czy brać refundowane czy płatne? Słyszałam, że bezpłatne są gorsze niż te płatne i nie chodzi mi o szczepy, tylko jakość. Jeszcze kolejna wątpliwość, to czy robić jednego dnia wszystkie, czy rozłożyć w czasie?
 
reklama
Hej
Mam pytanie odnośnie szczepionek.
Bierzemy 6w1 i rotawirus. Nie wiem co zrobić z pneumo. Czy brać refundowane czy płatne? Słyszałam, że bezpłatne są gorsze niż te płatne i nie chodzi mi o szczepy, tylko jakość. Jeszcze kolejna wątpliwość, to czy robić jednego dnia wszystkie, czy rozłożyć w czasie?
Ja bym rozlozyla w czasie, żeby obserwować czy nie pojawi się przypadkiem jakiś NOP.
 
Do góry