reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

adddaaa

Lipcowa mama 09
Dołączył(a)
11 Luty 2009
Postów
1 294
Miasto
Zabrze
Mam nadzieje,że wątek się przyda.
ja już jestem po jednej wizycie i na usg widziałam małą kropeczkę, w poniedziałek mam następna wizytę,żeby zobaczyć czy wszystko Ok.
Bety nie miałam robionej bo ciąże potwierdził lekarz właśnie przez usg,
Mam nadzieje ze dostane jakieś zdjęcie usg :)
 
reklama
adddaaa no to super a ja niestety, aby zobaczyć moje maleństwo musze spokojnie poczekać do 12 tygodnia ciązy więc póki co musi wystarczyć mi test ciązowy na który patrze każdego dnia...
 
Ja na swoją wizytę czekam do 15.06, mam nadzieję, że wtedy już coś zobaczę. na razie tak samo zostaje mi oglądanie cudnych dwóch kreseczek:-D
 
Ja juz jestem po wizycie i mam nawet fotke pecherzyka z Usg :-).Nastepna planowana wizyta 16 ale postaram sie isc ciut wczesniej u kolezanki w czestochowie jak mi sie uda isc na kase chorych to chcualabym isc 14 do lekarza a jak nie to wizyta 16 i usg :-).
 
Witam Mamusie Lutowe:-) Dopiero co dołączyłam się do Was:-D. Ja juz miałam jedno usg, dla potwierdzenia ciąży i widać było pęcherzyk ciążowy:tak: . 14 czerwca idę na badania i mam nadzieję, zobaczyć już Kruszka i serduszko bijące:-)
 
Witam:-) Ja tez jestem po pierwszej wizycie. Miałam usg kontrolne na życzenie doktor. Na razie ok. Następne usg w połowie lipca, ok 11tc.;-)
Maranatha zawsze jak coś możesz pójść do polskiego ginekologa na usg. Tylko jak nic się nie dzieje to tak naprawdę lepiej poczekać do 10-11tc i zobaczyć już piękną duża dzidzię.:tak:
 
jeżynka no póki co nic sie nie dzieje, nic mnie nie niepokoi, tylko ta ludzka ciekawość mnie zżera by zobaczyć, usłyszeć serduszko... ale chyba poczekam do wizyty w 12 tyg. A Ty który szpital wybrałaś Coombe czy jakiś inny??
 
Pisałam już o tym pod innym wątkiem, ale dla porządku się tu powtórzę:
u ginki już byłam 31maja a USG będę miała 10 czerwca. Badania z krwi zrobione, wyniki jeszcze nie odebrane ;)

Powiedzcie mi proszę jak liczycie wiek ciąży? od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy może od dnia zapłodnienia? Bo ja sobie liczę od dnia zapłodnienia a z tego co widzę wszędzie się liczy od pierwszego dnia ost. miesiączki..
 
reklama
Do góry