reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

Anecik nawet nie wiesz jak cię rozumiem mam dokładnie ten sam problem.Będzie dobrze musi być
 
P6098421.jpg
ja dziś musiałam być u ginekologa, jakaś infekcja się przypałętała i zrobił mi badanie usg.Postanowiłam jako pierwsza się pochwalić.Ma jakiś stary aparat wiec nie słyszałam jeszcze serduszka, ale za to zobaczyłam mojego Kruszka:-) Powiedział, że to 7,8 tydzień i wszystko rozwija się prawidłowo:-)
 
Zobacz załącznik 254650
ja dziś musiałam być u ginekologa, jakaś infekcja się przypałętała i zrobił mi badanie usg.Postanowiłam jako pierwsza się pochwalić.Ma jakiś stary aparat wiec nie słyszałam jeszcze serduszka, ale za to zobaczyłam mojego Kruszka:-) Powiedział, że to 7,8 tydzień i wszystko rozwija się prawidłowo:-)

Ale fajowe:tak: Ja musze się dopiero zapisać. Koleżanka z majówek poleciła mi dr Blok, tzn. ona chodzi do lekarki a do lekarza (męża tej lekarki) chodzi prywatnie na dodatkowe badania. Do poprzedniego lekarza nie pójdę, bo chociaż co wizytę widziałam maluszka na usg, to jednak informacje były zdawkowe i do tego już po porodzie dowiedziałam się w jakim szpitalu pracuje ten lekarz:sorry2:. No i słyszałam od dziewczyny, która pracowała w tej przychodni, że teraz leci na masówkę.
 
Ale fajowe:tak: Ja musze się dopiero zapisać. Koleżanka z majówek poleciła mi dr Blok, tzn. ona chodzi do lekarki a do lekarza (męża tej lekarki) chodzi prywatnie na dodatkowe badania. Do poprzedniego lekarza nie pójdę, bo chociaż co wizytę widziałam maluszka na usg, to jednak informacje były zdawkowe i do tego już po porodzie dowiedziałam się w jakim szpitalu pracuje ten lekarz:sorry2:. No i słyszałam od dziewczyny, która pracowała w tej przychodni, że teraz leci na masówkę.
Ja dziś byłam u innego ginekologa(dr Sleiman) bo mój(Arkadiusz Szpyrko) jest na urlopie jeszcze.Słyszałaś może coś o nich?
 
reklama
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

Anecik nawet nie wiesz jak cię rozumiem mam dokładnie ten sam problem.Będzie dobrze musi być
Ja sie pocieszam tym, ze moj maluszek moze byc nawet 10 dni mlodszy od maluszkow innych dziewczyny. A dobry znak to taki, ze nie mam ani plamin anizadnych silnych boli podbrzusza. Masz racje musi byc dobrze trzymam za nas kciuki. Jedno pytanko. Jakie objawy wystepuja przy ciazy pozamacicznej? Czy tez sie plami jak przy poronieniu?
 
Do góry