reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

reklama
Zanbab GRATULACJE!!! :D
Scarletka Ja w Krakowie do tej pory byłam u pani dr Miś i dr Ufnalewskiego. Nie polecam ale też nie odradzam. Poprostu nie przypadli mi do gustu. Teraz na pierwszą wizytę poszłam do dr Moniki Bobrzyńskiej (ja mam kartę grupy LuxMed i byłam u niej w Herbewie, ale wiem że przyjmuje też prywatnie gdzieś u siebie chyba i państwowo chyba też) Poczytałam o niej w necie, ma w sumie bardzo dobre opinie i muszę powiedzieć, że wzbudziła moje zaufanie. Sprawia wrażenie dobrego fachowca aczkolwiek nie była jakoś wyjątkowo ciepła na pierwszej wizycie. może musimy się lepiej poznać ;) Na usg dostałam skierowanie i idę do dr Barbary Kwiecińskiej-Czaplińskiej (również w Herbewie)
 
aniaprzemka nie znam tych lekarzy, ale najważniejsze, że jesteś zadowolona. ja chodzę do Promedisu, też grupa lux med, na ul. wadowicką do doc bałajewicza i jestem baaaardzo zadowolona. nie ma czekania, kolejek, umówiona jesteś na godzinkę. Co najważniejsze, zmieniłam lekarza, dobrał odpowiednie leki i udało się mi zajść w ciążę! na wizycie chyba go wycałuję z radości:-)
 
Oto jetem po usg i powiem tyle, że 6 tydzień to chyba faktycznie za wcześnie. Był Okruszek widoczny. Ucieszyłam się bo widziałam wyraźnie jak pulsuje ale ginka powiedziała ze to nie wiadomo czy to serduszko czy jakas tetniczka wiec mnie zbila trochę z tropu. Ciąża jest jej zdaniem bardzo wczesna i nic nie może powiedziec oprócz tego, że pęcherzyk jest wielkości 4,5mm i że na lewym jajniku mam torbiel 4,5/3,5 cm :/ :( Nie takich wiadomości oczekiwałam ;) Właściwie to nie wiem co mam teraz ze sobą zrobić. Dała mi wszystko na piśmie i zdjęcia torbieli zamiast mojego Okruszka i żebym to kontrolowała u lekarza prowadzącego. A ja takiego nie mam.. Może pójdę Scarletka do tego Twojego następnym razem ;)
 
aniaprzemka właśnie dlatego chciałam odczekać z wizytą i usg żeby się nie stresować, ale nie martw się ginka powiedziała, że to ciąża bardzo wczesna, @ brak, test pozytywny, nic tylko się cieszyć:-) A mojego ginka polecam!
 
Nie no jasne że ciąża jest ale ona to wszystko mi mówiła z taką niepewnością i rezerwą jakby mi chciała powiedzieć, że nic z tego nie będzie... I tak mi sie jakoś smutno zrobiło po tej wizycie zamiast radośnie. Ale ja i tak swoje wiem, jestem dobrej myśli :) Odczekam teraz ze dwa tygodnie i umówię się do dr Bałajewicza skoro tak polecasz ;) Odczekałabym może nawet więcej ale tą cystę trzeba kontrolować co to tam rośnie..
 
radzę ci umów się już dzisiaj do tego mojego jak chcesz tam sobie podejść, bo możesz czekać na wizytę z tydzień, lub półtorej, facet ma dużo pacjentek. ja sie umawiałam w zeszłym tygodniu, to miał wolne na za dwie godziny,albo na 15 czerwca:sorry:
kobiety sobie chwalą jeszcze doktora Gołąbka, tylko on chyba na lubelskiej przyjmuje.
a ta cysta o której mówisz za 8 miesięcy będzie krzyczeć:tak:
 
Ostatnia edycja:
aniaprzemka spokojnie nie stresuj sie nastepnym razem serduszko będzie już głośno walić :) ciąża potwierdzona medycznie i to najwazniejsze teraz niech spokojnie rośnie :)
 
aniaprzemka nie martw się wiem dokładnie co czujesz i wiem też ,że cokolwiek ci tu nie napiszemy to spokojna będziesz dopiero jak sama zobaczysz swoją fasolkę.Może faktycznie idź jeszcze do innego lekarza
 
reklama
Aniaprzemka nie stresuj się, wszystko będzie dobrze:tak:

A ja dzisiaj umówiłam się do ginekologa na 25 czerwca, do dr Blok (kobieta), bo do jej męża w tej samej przychodni wolny termin dopiero 22 lipca:szok:
 
Do góry