reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarzy i zdrowie styczniowych bobasów

Dona nie z powodu wcześniactwa a z powodu bilirubiny. Pisałam że mały ciągle żółty był.. zrobiliśmy badania a tam 9.8... i dlatego nam się przesunęło. Adrian jeszcze lekko śniady jest więc po weekendzie już pojedziemy.


I powodzenia!!! Jateż pytałam ortopedy to nie widział przeciwwskazań :-) Noszę Adriana już od dłuższego czasu.
 
reklama
bylam wczoraj u okulusty z malym, ale nas wymeczyli, jak wyjechalam o 6 do katowic to z kliniki wyszlismy o 11 a dziecko nie moglo byc karmione przed badaniem, ale na szczescie wszystko jest ok z oczkami i wiecej nie musimy jechac
 
Dona super wieści!! My też nie musimy nic powtarzać. Następna kontrola dopiero na roczek :-)


A na szczepienie dopiero we wtorek idziemy... ależ się nam to poprzesuwało...
 
My mamy szczepienie 19 stycznia, zdecydowalismy sie na 6w1 lub 5w1, dodatkowo rotawirusy pneumokoki meningokoki..
Myslicie, ze do dobry pomysl, zeby wszystko w 1 dzien?
 
mirka kurde nei wiem to chyba zaduzo jak na raz ale niech sie wypowiedzza inne dziewczyny ja nie wykupuje tych róznych na pneumokoki itd.
 
Mirka jak dla mnie przesada.... ale ja to w ogóle nie "Lubię" tych wszytkich szczepionek


My szczepimy płatną ze względu na ilość ukłuć (no przez to ze widziałam ze Konrad na nie dobrze reagował bo słyszałam ze są "czystsze" niż te na NFZ)

No i pneumokoki ale tylko dlatego ze mamy refundowane ze względu wcześniactwa.



Wiecie co? Wazyłam teraz Adriana... Przybrał przez dwa tygodnie tylko 140g... :-( Kurcze... czemu tak bardzo z waga przystopował? Waży około 4620g...
 
Ostatnia edycja:
Marika zaden lekarz nie zgodzi sie na tyle szczepien na raz ... a jesli sie zgodzi to mi rece opadna ...

Fifkamoze baterie slabe w wadze ?
 
Nie... raczej nie... :-( Wazyłam go kilka razy żeby się upewnić... No nic... to znaczy ze jednak muszę go częściej przystawiać a nie "zatykać" smoczkiem - a tak się cieszyłam na te dłuższe przerwy miedzy jedzeniem... a jednak nie ma na to szans...
 
reklama
Mirka, ja bym się bała wszystkiego na raz - położna mi doradzała, żeby dodatkowe wprowadzać stopniowo. Ja szczepie 5w1 i dodatkowe na pneumo, rota i menigo.
W piątek byliśmy na kontroli z katarkiem i patronażu - Lenka przybrała przez tydzień 300 g, także ładnie sobie radzi z cycem ;)
Katarek jeszcze ma, ale już zdecydowanie lepiej, kroplimy nosek na noc a w dzień odciągamy Fridą.
 
Do góry