reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

kora10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2007
Postów
37
:szok:witam Adrianek skończył 5 miesięcy a miał tylko pierwsze szczepienie gdy miał 6 tygodni ,następne są przesuwane do ciągle jest podziębiony 4 mamy iść na szczepienie ale no znów kaszle i smarka więc pani dr. mi go nie za szczepi:wściekła/y:.Starsza córka chodzi do przedszkola i zawsze coś przyniesie a on łapie .Powiedzcie mi czy miała któraś z was taki problem i cz y maluszkowi nic nie będzie:baffled:
 
reklama
troche się dziwię Twojej pani doktor. Nie wiem wprawdzie co jest Twojemu synkowi, ale jeśli to jest lekkie przeziębienie to nie jest ono przeciwskazaniem do szczepienia. Nie szczepi się tylko gdy to jest ostra infekcja z wysoką gorączką :dry:
 
miał zapalenie oskrzeli brał zastrzyki 2 razy dziennie przez 7 dni wszystko było ok,po antybiotyku ( zastrzykach) trzeba było odczekać 2 tygodnie ,wtedy ja się troszkę pod ziębiłam i już mi pani dr. nie zaszczepiła ,no i teraz on smarka i pokaszluje więc mi go nie zaszczepi ,,,,koszmar
 
Drogie mamusie, pewnie po raz kolejny wróce do tego samego pytania.. ale czy szczepicie Wasze dzieci na grypę? Ja zdecydowałam się zaszczepić. Mam bardzo dobre doświdczenia z Influvac'iem, wypróbowanym na sobie. Teraz chciałabym zaszczepić córeczkę. Macie jakieś doswidczenia?
 
Do góry