reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

Kublek - trzymaj się dzielnie:-):-):-)
Tosika - to mnie zaszyłaś:tak::tak::tak: 45 zeta różnicy:szok: Kupowałam w aptece, gdzie ceny są ogólnie ok w porównaniu z innymi miejscami:sorry2: Ech............ i tak już po ptakach:-D
 
reklama
Magdzik ale ja nie w aptece kupuję, tylko w przychodni w której jesteśmy "zameldowani":baffled: może oni jakiś rabacik dostaję od tych firm farmaceutycznych:confused: albo może jakieś gorsze gatunkowo?:szok::baffled: jak będę w nastepnym tygodniu na szczepieniu to z ciekawosci zapytam? A później jak coś się okaże, że ta szczepionka podrożała o 45 zł:-p
 
my po szczepieniu na pneumokoki 280zł u nas a 23pożdziernik druga dawka 280zl +heksa 130zł no i meningokoki przed nami dal Natalki i Szymka po 150zł sztuka.
 
Magdzik wyobraź sobie, ze u nas też ta szczepionka przeciw ospie kosztuje 180 zł teraz:sorry: czyli moja euforia trwala bardzo krótko, jak pani pielęgniarka uświadomiła mi, ze ta szczepionka teraz podrożała:eek:
 
reklama
Kicrym to dość tania ta szczepionka na pnemo.JA pytałam w przychodni 270zł,ale pomyślałam,że w aptece może taniej i szok 345 zł:szok::szok::szok:

My idziemy we wtorek na MMR,a na pneumo też w niedalekiej przyszłośći,bo miało być razem z MMR,ale z tego względu,ze poprzednie dawki mieliśmy w UK,a tu jest trochę inny kalendarz szczepień i na dodatek nie jesteśmy pewni jaka to szczepionka na pneumo była (bo nikt w książęczce nazw nie wpisuje) to najpierw sie musimy skonsultować z lekarzem we wtroek.
 
Do góry