)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

szczepienia

enka75

mamuśka :)
Miasto
Wa-wa Bemowo
Rozwiązania
0
A ja przeczytałam ostatnio takie coś i powiem szczerze dało mi to do myślenia...
zrobiłam zdjęcie bo mi się przepisywać nie chciało...:-D
ale to jest z ze strony sponsorowanej, dlatego też tekst tam zawarty może być tendencyjny :baffled:
najważniejsze nie popadać w paranoje. Przecież "za naszych czasów" też były i pneumokoki i menigo, to nie są bakterie, które teraz pojawiły się. Zapytać kilku, niezależnych pediatrów i wyciągnąć wnioski. :confused:

reklama

ewusek1203

Fanka BB :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
No właśnie. Na przykład ja miałam w wieku 2,5 lat meningokokowe zapalenie opon mózgowych a moich dzieci i tak szczepię tylko na te "obowiązkowe"

GAPCI0

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
No a my po ostatnim szczepieniu, następne w 13 miesiącu:tak:
uffff...:cool2:

Moltizerka

Mamusią być
Miasto
Sanok
Rozwiązania
0
takie cos dzis przeczytalam i wam chcialam pokazac a ja osobiscie szczepie Alicje na wszystkie obowiazkowe i nic ponadto

kaluska

Miasto
Piekary Śląskie
Rozwiązania
0
a ja mam problem ze szczepieniem
mały dostał dwie dawki szczepionki 5w1
po pierwszej dawce wszystko było dobrze- jak by w ogóle dziecko szczepienia nie dostało
natomiast po drugiej dawce- 3dni temperatury 38,6 wysypka, kaszel....
no i teraz mamy 15kwietnia termin ostatniej dawki i nie wiem co robić:confused: boje sie bardzo...

mili384

studjująca mamusia :)
Miasto
Gniła
Rozwiązania
0
Dla tego ja szczepie Oliwiera podstawowymi.Dużo rozmawiałam z pielęgniarką dziecięcą o tych zalecanych i powiedziała mi że jak nie oddaje dziecka do 6 miesiąca do żłobka to głupotą jest szczepić na te dodatkowe po za tym powiedziała że to wyrzucanie pieniedzy w błoto bo i tak to dziecko będzie przechodziło daną chorobę(fakt troche słabiej)ale po szczepieniu dziecko bardziej to roznosi i później reszta domowników to przechodzi.

iza_jot

Miasto
Irlandia
Rozwiązania
0
Ja szczepię podstawową, tutaj jest to bezpłatna 6w1, ale zwlekałam ze szczepieniem jak najdłużej, żeby mala była większa i miała troszkę więszą masę ciała. Dopiero niedawno miałyśmy 2 dawkę. Jak na razie wszystko jest ok.

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
ja tez szczepie darmowymi i dzisiaj akurat idziemy na 4 szczepienie tym razem jedno wklucie na wzw B do tej pory bylo dobrze raz miala goraczke przez 1 dzien zobaczymy jak dzis sama sie boje zawsze tych szczepien tak nie lubie jak płacze:-(

reklama

henrietta5

Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Kubus wczoraj miał ostatnie szczepienie -wzw i zamiast skubany płakać jak wszystkie dzieci to on sie śmiał dom pielęgniarki- bardziej ja byłam wystraszona

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Potrzebuję porady 7
A Ciąża, poród, połóg 0
anet88 Listopadowe mamy 2018 38
B Potrzebuję porady 31

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry