)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

szczepienia

Madzieńka

MaMusia IgoRka :)
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
A my właśnie wróciliśmy z ostatniej dawki wzw Mały płakał bardzo ale mam nadzieje że zniesie to dobrze bo tak było do tej pory :)

reklama

ewusek1203

Fanka BB :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
ja nie szczepię. Idę tylko na obowiązkowe. Czeka mnie odra świnka różyczka ale Olo był chory więc nie będę sie spieszyła. Pójdę po Wszystkich Świętych.

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
my na ospę nie szczepimy, bo mamy już ją za sobą, no i nawet nie było tak strasznie
teraz przez 3 mies szczepić się nie możemy, wiec odra świnka różyczka odwleczona i tak, nie będe musiała się bynajmniej tłumaczyć dlaczego nie szczepię:)

Rud_ka

Miasto
Wawa
Rozwiązania
0
Dziewczyny,a kiedy najpóźniej można szczepic szczepionką MMR (odra swinka rozyczka) w 14 m-cu czy po 14 m-cu?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Potrzebuję porady 7
A Ciąża, poród, połóg 0
anet88 Listopadowe mamy 2018 38
B Potrzebuję porady 31

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry