reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

siwaq to raczej nie przeszkadza że szczepionka będzie trochę później ja idę na pierwsze szczepienie w piątek córcia bedzie miala wtedy równe 2 miesiące mała była chora i nie mogła mieć szybciej więc myślę ze te pare dni nie przeszkadza
 
reklama
Moj synek ma przełożone szczepienia na następny tydzień ponieważ za mało przybyl na wadze:-(. Będę go szczepić szczepionkami acelularnymi. My mamy je darmowe ponieważ mam takie zaświadczenie od neurologa. Oprócz tego dodatkowo napewno rotawirusy i może w przyszłości pneumokoki, a wszystko to ze względu na to że Maliczek urodził się z zapaleniem płuc i isnieje prawdopodobieństwo wylądowania w szpitalu a tam bardzo łatwo te choróbska złapać.
 
Ja wczoraj byłam z Domisiem na szczepieniu dramat ... miał 3 wkłucia, w jedną i drugą nóżkę i w rączkę (no chyba żebym zapłaciła 170zł to wtedy dostał by wszystko w jednej ... co za kraj, żeby trzeba było płacic za to zeby dziecko nie cierpiało:wściekła/y:). Lekarz powiedział że Dominik jest przekarmiony i muszę zacząc dawac mu smoczka (ale przeciez dziecko od urodzenia jest ciągle tylko na piersi i to chyba dobrze że duzo je :confused:).
 
iwona85cz Wiktoria też dostała w piątek takie 3 zastrzyki no albo 150zł za te w 1 masakra wogóle żeby kłuć takie maluszki. Zdziwiłam się że lekarz ci powiedział że mały jest przekarmiony. Wiem że można dziecko przekarmić karmiąc butelką ale z piersi przecież zawsze mówią by karmić na żądanie a może się myle niewiem juz sama wtedy jak to jest ja mala karmie gdy jest glodna i tez tylko piersia
 
iwona85cz Wiktoria też dostała w piątek takie 3 zastrzyki no albo 150zł za te w 1 masakra wogóle żeby kłuć takie maluszki. Zdziwiłam się że lekarz ci powiedział że mały jest przekarmiony. Wiem że można dziecko przekarmić karmiąc butelką ale z piersi przecież zawsze mówią by karmić na żądanie a może się myle niewiem juz sama wtedy jak to jest ja mala karmie gdy jest glodna i tez tylko piersia

Nie no trzeba emigrowac z tego kraju ... bo jeśli dziecko ma cierpiec, no chyba że zapłaci się 170zł to juz jest dramat. Jestem tak wkurzona że szok. A za te 170zł przecież można dziecku nakupic dużo fajnych ubranek ... nie wspominając już o pampersach itd. :wściekła/y: TRAGEDIA! A z tym przekarmieniem to tez uwazam ze to głupota ... bo jak można dziecko piersia przekarmic?
 
Ja zaszczepiłam małą szczepionką 5w1 bo pediatra powiedziała że te refundowane są gorszej jakości i gorzej tolerowane przez dziecko Płakała podczas szczepienia:-( ale czuje się dobrze. Na inne się nie zdecyduję, może na pneumokoki ale to przed pójściem do przedszkola.
 
coraz bardziej mecza te dzieciaczki i wymyslaja pelno zbednych nowosci kazdy lekarz mowi co innego wszdzie co innego oadzaja a rodzice glupieja bo nie wiedza na co sie decydowa by bylo jak najlepiej. chcialabym zeby w koncu nasza kochana służba zdrowia sie okreslila zebysmy naprawde mieli swiadomosc co jest lepsze dla dziecka a tu tyle ile lekarzy to tyle opini:sorry:
 
reklama
Ja tez w nastepnym w tym tyg bede szczepic Ayke 5w1. Zastanawialam sie tez nad rotawirusami ale pierwsza dawke szczepionki trzeba podac do 6 tyg zycia dziecka..wiec jak bym chciala teraz to juz za pozno...
 
Do góry