reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia

Mój maluch kiedy miał skończone dwa miesiące dostał tylko drugą dawkę WZW B Nie zgodziłam się na trzy szczepienia za jednym razem a szczepienia skojarzone w ogóle nie wchodzą w grę jak dla mnie...
 
reklama
oli a pewna jestes ze w globułce a nie w strzykawce...? bo np rotawirus jest w ten sposób podawana... że po milimetrze wprowadzają strzykawką płyn do buzi maluszka i on sobie tak mlaska słodko:-D
tak Eli to szczepienie w postaci kropelkowej doustnej:tak:Skad wiesz? Moj starszak nie mial nigdy doustnie;-)
 
Ja pierd...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Nigdzie w Polsce nie ma Hexy...
A ja powinnam właśnie ponownie zaszczepić kolejną dawką...
Obdzwiniłam juz cały Poznań, Łódź i Bydgoszcz...
Wszędzie brak:no:
 
Oli ja pamiętam ,że moja córka miała doustną - 2 wkłucia i cos do picia, ale to było dawno i nie wiem na co to było

Gapcio a nie sprowadza tego wasza przychodnia? u nas nie trzeba biegac , bo wszystko mają piguły
 
już się dowiadywałam...produkcja hexy będzie po 15 grudnia, czyli w aptekach tuż przed gwiazdką...Mi się udało w "zaprzyjaźnionej przychodni"
 
Moze mi przypomnicie jakie sa pierwsze szczepienia w Pl ? My dostalismy dzis dwie szczepionki w nogi, 1 to tezec,blonnica i krztusiec oraz Polio Hib i Pneumococcal!!! Za free.......... Kurcze to chyba drogie szczepienia w Pl co ? hib to wiem cos kolo 50 zl, bo bralam ale na pneumokoki to troche kasy co ?:eek:

W ogole to spala jak dostala te dwie szczepionki,troche jekla i dalej w kime hyhy, teraz czekamy czy cos sie bedzie dzialo... licze ,ze pojdzie po siostrze i bedzie bajka........:-D:-D:-D
I nie zmierzyli jej, nie zwazyli ani nawet nie osluchali czy jest zdrowa !!! Tylko sie mnie spytla,czy baby dzis o'right :> :eek::rofl2:
 
reklama
No u nas jutro juz drugie szczepienie... i tez sie wlasnie zastanawiam jak wygladaja pierwsze szczecpienia w Polsce... Mam nadzieje ze Julka zniesie drugie tak samo dobrze jak pierwsze :)) A swoja droga to po przyjezdzie do Polski wybieramy sie do pediatry aby zobaczyl jakie dostala szczepienia czy to wystarczy i w ogole sprawdzil co i jak...
 
Do góry