reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
Czytałam że ta szczepionka jest szczególnie przydatna jeśli dziecko chodzi do żłobka, albo przedszkola bo najczęściej łapie te świństwa od innych maluchów. No ale cena szczepionki jest zawrotna jak na moją kieszeń- ok. 300 zł za dawkę a podaje się 3. Mnie niestety nie stać. :(
 
Ja raczej zrezygnuje z pneumokoków. Rozmawiałam ostatnio z babką, która robi szczepienia. Powiedziała, że ona jeszcze na pneumokoki nie szczepiła. A nie mieszkam w dużym mieście, takich co szczepią jest tylko kilka, więc widocznie to rzeczywiście rzadkość. Zapytam się jeszcze lekarki, ale na razie nastawiona jestem na "nie". A koszt odstrasza bardzo.
 
a my drugi dzień po szczepieniu i na szczęście już nie było w nocy gorączki :)


pneumokoki? nie wiem,koszt jest strasznie wysoki ::)
 
a my chyba będziemy szczepić na pneumokoki, bo Danielek ciągle coś przynosi z przedszkola, no i boję się,żeby Kubusia nie zaraził :(
całe becikowe na to pójdzie - no ale cóż !! jednak gdzyby to było pierwsze dziecko to pewnie bym nie szczepiła...
 
Madziunia: A Danielka szczepiłaś? Jeśli tak to w jakim wieku był? Zanim poszedł do przedszkola?
 
AsiaM sorry, ze dopiero teraz odpowiadam,ale mam zaległości na BB ;) Danielka na pneumokoki nie szczepiłam (jak on byl taki malutki to nie było tych szczepień) a teraz się zastanawiam (muszę o tym pogadać z lekarzem)
 
Mi moja lekarka wogóle nie wspominała o możliwości takiego szczepienia.
 
Hej,musimy się pochwalić!!! ;D
wygrałyśmy z Wiktorią w konkursie "Maluszek potrafi-minki,grymaski,uśmieszki"
dostałyśmy gryzaczki,termometr do wody w kształcie statku,no i oczywiście kasetę z filmem o szczepieniach
już całkiem zapomniałam o tym,że tam wystartowałyśmy,zaraz po tym,jak eg podała stronkę www.szczepienia.pl
jeśli ktoś chce zobaczyć to na tej właśnie stronie jest,trzeba wejść na konkurs, luty 2006 i Wikusia jest na czarno-białym.
bardzo mnie to zachęciło do robienia kolejnych zdjęć ;D,może nagrody są tylko symboliczne,ale jest satysfakcja,że wybrali nas spośród 103 zdjęć :)
i polecam-startujcie w konkursie!!!
 
reklama
justynaj pisze:
Hej,musimy się pochwalić!!! ;D
wygrałyśmy z Wiktorią w konkursie "Maluszek potrafi-minki,grymaski,uśmieszki"
dostałyśmy gryzaczki,termometr do wody w kształcie statku,no i oczywiście kasetę z filmem o szczepieniach
już całkiem zapomniałam o tym,że tam wystartowałyśmy,zaraz po tym,jak eg podała stronkę www.szczepienia.pl
jeśli ktoś chce zobaczyć to na tej właśnie stronie jest,trzeba wejść na konkurs, luty 2006 i Wikusia jest na czarno-białym.
bardzo mnie to zachęciło do robienia kolejnych zdjęć ;D,może nagrody są tylko symboliczne,ale jest satysfakcja,że wybrali nas spośród 103 zdjęć :)
i polecam-startujcie w konkursie!!!
właśnie obejrzałam :D gratuluję!!! :D
 
Do góry